Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek volt olyan időszaka a...

Akinek volt olyan időszaka a babájával, hogy óránként kelt éjszaka az mennyi ideig tartott? És mit csinált vele? Mitől hagyta abba?

Figyelt kérdés
Ezt csak szoptatott babák csinálják vagy tápszeresek is?
2012. febr. 5. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiam is csinálta, de már 6-7-8 hónaposan, tehát nem enni kelt fel. Neked mennyi idős a babád? Szopizni szeretne ilyenkor?
2012. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en 6 es fel hos babam, aki kap anyatejet es tapszert a napokban csinalta ezt. Pedig 3 hos kora ota reggelig aludt, 7-8-ig, elotte is csak egyszer kelt. Kb.egy honapja vannak ejszakai felriadasok,egy-ketszer, de most a napokban meg se tudtam szamolni... rengetegszer ebredt,sot vissza sem aludt. Adtam neki inni, enni is bekentem a fogat dentinoxal, de egyik sem segitett.Par nap volt ilyen. Ja es napkozben sem akart aludni,pedig hulla faradt volt. Viszont ma ejjel aludt.:-) Voltak nyoszorgesek, de egeszen 6 ig nem sirt fel.Akkor cumi es aludt tovabb es meg most is alszik.:-) Az okara nem jottem ra , de van par tippem. Az egyik a fogacska, masik a mozgasfejlodes , harmadik ez a hulye idojaras....
2012. febr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

19 hónapos és szinte mióta megszületett ezt csinálja :(

Mikor szopott akkor is,meg miután tápszeres lett akkor is...

2012. febr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Homeopàtia: Sedatif PC. Nàlunk csak ez segített, addig òrànkènt kelt, ha nem gyakrabban...
2012. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!