Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az autósülést melyik oldalra...

Az autósülést melyik oldalra célszerűbb tenni? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Férjem szokott vezetni, én az anyósülésen ülök. Első babánkat várjuk.

Férjem szerint az anyósülés mögé kellene tenni, hogyha megállunk, akkor ne az út felöl kelljen kiszednünk a babát.

Szerintem a vezetőülés mögé, mert úgy is ki tudom szedni nem az út felöl áthajolva, de ha kell gyorsabban hátra tudok mellé ülni, tudom pelenkázni az anyósülés mögötti ülésen és úgy jobban rálátok.


2016. febr. 8. 10:42
 1/7 klopusz ***** válasza:

Nálunk az anyósülés mögött volt, mert gyakran én vezettem és onnan jobban ráláttam.

Ha pedig a párom vezetett, egyszerűen hátraültem a gyerek mellé.

2016. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amíg hordozóban ül, addig nektek háttal lesz, tehát nem látsz rá az első ülésről. célszerűbb hátraülni mellé.

az, hogy ne az út felől kelljen kiszedni, az attól függ, hogy melyik oldalon állsz meg :)

azt szokták mondani,hogy a sofőr reflexből a saját oldalát védi, tehát inkább oda tenném. a felmérések szerint középen a legbiztonságosabb, ha 3 pontos az öv, de akkor nem marad mellette annyi hely pelenkázni

2016. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél igen, ez kérdés :) A nagyobbik az anyósülés mögött ül. Első időben én is hátraültem mellé. A kicsi a vezetőülés mögé került. Szerintem is egyszerűbb ha az anyósülés mögött ül, áthajolva nem olyan egyszerű ki-bekötözgetni a gyereket, a hordozót meg főleg.
2016. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a hordozó az anyós ülésen volt, én hátul, így ráláttam, de a férjem is.

Most már mindkét kocsiban a vezető ülés mögött van.

Így ha egyedül megyek, a visszapillantóból látom, és ugyanazon az oldalon szállunk ki. HA férjem vezet, akkor az anyós ülésről könnyebben rálátok, fordulok hozzá, mintha mögöttem lenne.


De nagyon sokan hátra teszik, és mellé ülnek.

2016. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyósülés mögött és mellé ülök még mindig, már másfél éves elmúlt. Így könnyebb, mert sokszor megy a sírás és így könnyebb szórakoztatni utazás közben.
2016. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amig hordozoban hattal ul,ulj hatra melle,kulonbennem latod ha bukik,arcaba megy a sapi stb. Nekem elsosegely tanfin azt mondtak tokmindegymelyik oldal: vezeto mogott biztonsagosabb de ha te vezetsz akkor anyosules mogott latod.
2016. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sofőr mögött, mert az a biztonságosabb.
2016. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!