Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kérdés! 1. Milyen fejlődés...

Két kérdés! 1. Milyen fejlődésen mennek át a babák 9-12 hónapos kor között? 2. Hány hónapos korban fordítottátok meg az autósülést úgy, hogy a baba is menetiránnyal egyezően utazzon?

Figyelt kérdés
A fejlődést úgy értem,hogy nálatok mi volt a leglátványosabb,vagy aminek legjobban örültél? Akár mozgás,akár értelmi,érzelmi fejlődès.

2014. febr. 5. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Elkezdett kúszni, felülni, most már a felállással is próbálkozik. Meg láthatóan sokkal értelmesebb, mintha már értene elég sok dolgot (lehet, hogy csak beképzelem).

Az ülést úgy 9,5 hónapos korában cseréltük le (nem megfordítottuk, hanem vettünk másikat), amikor már teljesen stabilan tudott ülni.

2014. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyik leglátványosabb korszak volt, mert ezidő alatt kezdett kúszni (9. hó), aztán mászni-felállni, kapaszkodva lépegetni, felülni (10. hó) és 12. hó körül járni. Értelmileg...hát egyre ügyesebb okosabb, ez nem kérdés, az én lányomnak be nem állt a szája, kis cserfes azóta is persze :)

Ekkor kezdett darabosakat is enni és egyre több mindent önállóan elmajszolni.

Az ülést pedig mi csak 15 hónaposan fordítottuk meg (mivel háttal sokkal biztonságosabb, több országban 3-4 éves korig is így utaznak a gyerekek), én még hagytam volna így tovább is, csak a férjem ragaszkodott hozzá, mert nyaralni mentünk és megfordítva jobban dönthető az ülésünk (Concord Ultimax), hadd legyen neki kényelmesebb a hosszú út...

2014. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lányom ekkor állt fel és ekkor kezdett járni. Az autósülést mi későn, 13 hónaposan fordítottuk meg
2014. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 hónaposan állt fel és 12 hónaposan önállóan elindult. Állandóan brümmögött és tologatta ügyesen a kis autóit. :) Mi viszonylag korán fordítottuk meg az ülést. Vettünk egy 9-18 kg-os autósülést és amint elérte a súlyhatárt, kb. 10 hónaposan.
2014. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!