Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik gyakran utaznak...

Anyukák, akik gyakran utaznak a babával mikortól használtátok az autósülést a hordozó helyett?

Figyelt kérdés
Pár hete szépen ül a babám, jól tartja magát. Sokszor utazunk hétvégén haza a nagyszülőkhöz, ami 1-1,5 órás út. A hordozó már elég szűkös, lassan kilóg belőle. Viszont attól tartok, hogy azért 1-1,5 óra ülve meg lehet megterhelő lenne még neki. Vagy ha már ül rendesen, akkor ez már csak az én aggodalmam és rakjam abba nyugodtan? Most 8 hónapos.

2015. febr. 19. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Dönthető az ülésetek?
2015. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lányomnak 9 hónapos korában vettünk autósülést (0-18-as kategóriát, ami dönthető volt). A babahordozóban akkor már nem fért el, és sokszor sírt is benne.

Az autósülésben viszont élvezettel ült, és mivel dönthető volt, nem volt neki kényelmetlen, jókat aludt benne.

2015. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem olyan 7 hónaposan már az autósülést használtuk. A hordozót addigra már nagyon kinőtte, kilógott a lába, balesetveszélyesek minősítettem, és vettünk egy ülést. Ráadásul már 6 hónaposan stabilan ült, így ez sem volt akadály.

Válasszatok dönthető ülést, az kényelmesebb lesz neki, aludni is jobban lehet benne.

2015. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dönthetőt akarok venni, még nem vettük meg.
2015. febr. 19. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén 8 hónapos korába cseréltünk le, 9-18kg ülést kapott. Besafe izifix, annyira dönthető mint egy hordozó, nagyon szereti azóta is, a hordozó kényelmetlen volt már neki meg az is hogy hosszú úton nem lát sokáig.
2015. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, amikor elérte a 9kg-ot és már stabilan ült.
2015. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok és a hétvégén megvesszük neki az autósülést, így már abban fog utazni. :)
2015. febr. 20. 08:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy milyen autósülésetek van, melyik vált be vagy nem vált be, milyet vegyünk? Külön kérdésben is felteszem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Köszönöm!
2015. febr. 20. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van izofix az autóban akkor csak is izofixest. A legtöbb beköthető biztonsági övvel is, de sokkal stabilabb az izofix. Legyen dönthető, és inkább a drágább kategória akár használtan is, mint egy olcsó vacak, ami kényelmetlen és nem is olyan biztonságos. Besafe, römer, maxi cosi.

Nekem a pajzsos megoldás nem tetszik, a fiam nem bírná .

Én azt is néztem milyen magasra lehet emelni döntéskor, hogy jól kilásson.

2015. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!