Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belevágnátok fiatalon, TUDATOS...

Belevágnátok fiatalon, TUDATOSAN a babaprojektbe? Normális, hogy azt érzem, szeretném, mégis félek?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a vőlegényem 23 (két hete jegyzett el).

Nemrég lett teljesen biztos számomra, hogy én sosem leszek orvos, hiába akartam ezt 14 éves korom óta. Az egyik nagyon jó baráti párunknál hamarosan kisbaba érkezik és egy fél mondat miatt a vőlegényem arra következtetett, hogy nekem is egy baba a vágyam... És rájöttem, hogy tényleg. Én anyuka szeretnék lenni.

Anyukám 19 éves volt, mikor születtem és a mai napig szinte a legjobb barátnőm. A párom anyukája 20 évesen lett először anya. Szóval néha úgy érzem, hogy készen állok, máskor pedig azt gondolom, hogy sosem lennék jó anya.


2016. febr. 9. 15:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
ha lett volna ennyi idősen SAJÁT lakásom, munkaviszonyom a csedhez, gyedhez a férjemnek meg biztos állása, szó nélkül belevágtunk volna...anyukád nyakára ne szülj.
2016. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%

Kedves elso, ha az emberek sajat lakasra varnanak a gyerekvallalassal , akkor mar kihalt volna az orszag.


Viszont a tobbi ahogy irtad fontos, kerdezo azert legyen vegEttseged, munkaviszonyod, hogy kapj gyedet, gyest.

2016. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
En 23 evesen estem teherbe, tervezett baba volt mostmar egy eves a kicsi fiam. Amt az elottem szolok irtak nagyon fontos, mivel nagyon sok penzt elvisz a pici. Mikor pici volt nagyon sokat sirt, hasfajos volt nagyon, 4 honapig szinte csak kezben aludt, ejjelente egyhuzmaban ugy masfel orat, na akkor ereztem azt, hogy meg varhattunk volna, nehez volt, nem volt segitsegem, s ugy gondoltam, hogy elhettem volna meg picit. Na de mostanra mar egy percre sem banom, imadom a kisfiam, es ujra belevagnek.
2016. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Van 2 saját autónk, nekem van saját lakásom, ami ki van adva.

A vőlegényem lakásában élünk, neki van még egy nyaralója is a Balatonnál. Ő dolgozik, én nem, de ez nem gond, eddig is ez a felállás volt.

Segítségem az lenne.

2016. febr. 9. 16:17
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele pár évet.Élnék, utaznék, buliznék, tapasztalatokat gyűjtenék a világról és magamról.
2016. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
14 éves korom óta ezeket teszem... Meg ahogy látom a környezetemben, babával sem kell bezárkózni.
2016. febr. 9. 16:25
 7/30 anonim ***** válasza:
8%
szóval nem dolgozol, otthon lennél és még segítséget is akarnál?:-D nos igen, gyerek vagy még...munkát vállalni derogál, de gyerek az kéne...
2016. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem dolgozol ?

Dolgozz elotte, hogy legyen gyed!!!

Sosem szabad egy ferfira tamaszkodni.


Tudod en hogy jartam?

Nagyon jo kapcsolatunk volt, a baba szuletese utan elhagyott a ferjem, es nem volt mar olyan fiatal mint ti!

Nem tudhatod, hogy mi lesz, SOHA !!

En sem hittem, hamarabb gondoltam volna, hogy nyerek a lotton mint thogy elhagy.

Es ha tegyuk fel igy jarsz, gyed nelkul hogy fogtok megelni ?

Mesz dolgozni a par honapos gyerek meg bolcsibe ?


Gondolkozni kell, 22 evesen meg alomvilagban elsz...

2016. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem akarok segítséget, de van. Ez szerintem nem gyerekesség...

Ha most elkezdenék egy másik egyetemet, az minimum 3-4 év lenne, plusz ugye 1, amíg dolgozok. De én nem 28 évesen szeretném az első babát.

2016. febr. 9. 16:39
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vágnék bele, de ez én vagyok.. Nekem lakásom van a drága szüleim révén, a páromnak van egy saját kocsija. Most tervezünk közösen lakást venni, miközben egyébként a sajátom ki van adva. Ő nagyon jól keres, én még tanulok, de dolgozok egyébként mellette. Igazából egyetem ide vagy oda, megtehetnénk, hogy gyereket vállaljunk. Ha most becsúszna, akkor megtartanánk, de egyébként nem vállalnék még ennyire fiatalon. (24 vagyok)

Szeretnék még egy kicsit kettesben élni a párommal. Babázunk eleget az unokaöcséimmel és egyelőre ez kielégíti a vágyaimat. Néha rám tör, hogy de jó lenne, aztán rájövök, hogy nem, nekem ez még nagyon nem kell, még szeretném élvezni egy kicsit a "szabadságomat". Mert ezután legközelebb már csak akkor élvezhetem igazán, ha a gyerek kirepült.

2016. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!