Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne tenni azon válaszo...

Mit lehetne tenni azon válaszolók ellen, akik sértegetik a hozzászólókat?

Figyelt kérdés

Szerintem megengedhetetlen és nem méltó a fórumhoz sok olyan hozzászólás, ami kifejezetten bántó célzattal íródik. A vélemények megoszlanak, erre is való ez az oldal, de a hangnemet be kellene tartani, főleg hogy mielőtt válaszol vagy kiír az ember egy kérdést, ez benne van a szabályzatban.

"...gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, trágárkodásért, közízlés megsértéséért kitiltás jár... ha csak provokálni és szórakozni jársz ide, emiatt regisztrációd megszüntetésre kerülhet."

Miért nem kerül sor erre? Sok indokolt eset lenne szerintem.

Miért bánt az embereket, ha valakinek van egy véleménye és kíváncsi mások azt hogy gondolják? Bár sejtem a választ, sokszor szánom is ezeket az embereket, mégis az a véleményem, nincs itt helyük.


2010. márc. 30. 09:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Teljesen igazad van. Nincs itt helyük...

Normális hangnemben is meg lehetne osztani az ellenvéleményt, de sokak annyira primitívek, hogy erre képtelenek. Mást nem lehet tenni, mint lepontozni, és nem visszaszólni.

2010. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Eggyetértek Veled teljes mértékben!Egyszerüen meg kell próbálni tudomást sem venni Róluk!Bár igen,ez sokszor nehéz.
2010. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

hmmm

Tele van a fórum provokativ,sértegető,trágár emberekkel akkor szerinted milyen válaszokat fogsz kapni a kérdésedre? :D

2010. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért lehetséges, mert "arc és név nélkül" megy a dolog. Ilyenkor egyesek mindent megengednek maguknak.... azt hiszik ők a legokosabbak, többek a többinél... :(
2010. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a babás fórumom kisebbségben vannak az ilyen hozzászólók, ezért bízom abban, hogy ha sokan ugyanúgy vélekedünk, hátha észbe kapnak az illetők picit. Persze lehet naiv gondolatnak tekinteni, azért én reménykedem.

(Sok lúd disznót győz!? :-))

És nem utolsó sorban szeretném a fórum felügyelőinek jelezni, hogy kicsit jobban ráfigyeljenek a babásokra is.

2010. márc. 30. 10:20
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Kisebbség alatt a cigányokat érted?
2010. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

A kisebbségben jelen esetben azt jelenti, hogy kevesebben. Nem kell a kisebbség szóval a cigányságot azonosítani, ugyan már. A többség sem jelenti automatikusan pl. a magyarokat. Azért tegyünk már különbséget, hacsak ez nem egy újabb provokatív hozzászólás.

Amúgy szerintem sem kell róluk tudomást venni, sok esetben nyilvánvaló provokációról van szó.

Jó lenne, ha nem lenne itt ilyen, sajnos egyre több van:(

Mindenkinek szép napot!

ҝ

2010. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ki kellene tiltani az ilyeneket. A múltkor volt egy anyuka akit a védőnő nem hagyott békén mert serkék voltak a gyerekei hajában, és az egyik hozzászóló válasza nem tetszett neki, és nagyon csúnyát írt neki vissza még el is átkozta. Az ilyeneknek nincs itt helyük!
2010. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
Jaj azt ne mondjátok már nekem hogy ti még sosem pofáztatok ki másokat a hátuk mögött vagy itt még nem adtatok bukó választ,dehogy nem.Sok álszent p...a
2010. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Miért van erre szükséged, kedves utolsó?
2010. ápr. 1. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!