Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fényvédőt használnátok...

Milyen fényvédőt használnátok a féléves babátokon?

Figyelt kérdés
Olvastam a babéról, amit nagyon jónak mondanak, de horror áron árulják. Ismertek esetleg más terméket, ami szintén jó és nem ennyire drága?
2010. márc. 30. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly vettem egy 50 milis La Roche Posayt (hasonló mint a Babé, meg a Vichy), 3200 ft volt, de még van benne, szóval idénre is bőven jut a lányomra.

Egyébként a DM saját márkás babanapteje nem olyan drága, itt olvastam, hogy sokan szeretik és használják.

A lényeg, hogy jó magas faktorszámút vegyél.

2010. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hallottam már a dm-esröl,meg tegnap voltam a rossmannba,ott is van a babydream-esnek egy 50faktoros,az 1000ft körül van,de még a dm-est is megnézem a babylove-oasat,és ebböl akettöböl választok mejd,mert a többinek tényleg horror az ára.

Szerintem te is nézd meg ezt a kettöt,én ugy tudom,h az a lényeg,h 50faktoros legyen.

Csak azt nem tudom sajnos,h mikortól kell öket kenni!Vajon már most is kellene az arcukat?

2010. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A dm-es Babylove biztos,hogy jó,szerintem mi is olyat veszünk.
2010. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már most kell kenni a babákat. Én még nem döntöttem el, hogy milyet veszek, de amit olvastam: a DM-es nagyon jó, vízálló, viszont vastagon marad a bőrön és beleragad a por, stb. A 30 faktoros naptej 96,3 %-ban véd, az 50-es pedig 98 %-ban, vagyis elhanyagolható a különbség, viszont az 50 faktorosban több a kemikália... Én a Vichy-n gondolkozom (azért is pofátlanul sokat kérnek), mert most akciósan adnak hozzá egy stiftet is, és azt is lehet a baba arcára kenni.
2010. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mennyibe kerül kb.a Vichy?

Bocsánat,hogy belekérdeztem!

2010. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is VISHY-t vettem pumpás 50 faktoros baby naptej 200ml ×a stift csekély 5000Ft. volt.
2010. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elöbb elirtam VICHY :))
2010. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérik az árát!!!
2010. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!