Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben használnátok még...

Ilyen időben használnátok még a babakocsin a lábzsákot egy 10 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Első babás anyuka vagyok :)
2011. márc. 11. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

14 fokban 10 hónapos gyereknek ???

Nem igazán.

2011. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem van. Ahogy sport kocsiba kerültek, sosem használtam lábzsákot egyiknél sem. Alul vastag nadrág+ harisnya és csizma, mínuszokban vastag overálnadrág a sima nadrág helyett.

Nekünk ebből nem lett problémánk sosem.

De ilyen időben már biztos nem adnék rá. :o)

Igaz, nekem nyár végén születtek, így az első télen evidens volt hogy még fekszenek, a köv. télen meg már jártak... :-D

2011. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak 0 fok alatt használjuk:)
2011. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem, most voltam kint, majdnem pulcsiban jöttem haza olyan meleg van
2011. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy szál pulcsiban jöttem haza a játszóról ma, annyira meleg van. :) Teraszon van kint hőmérő, odasüt a nap félig, és 19 fokot mutat!!!
2011. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkoztam! :)

Igaz az én fiam még csak 7 hós, és nálunk nagyon fúj a szél, egyszerűen nem tudok dönteni.

2011. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
szerintem ebben a kérdésben ne másra alapozz.Nálunk pl nincs ilyen jó idő,süt a nap,de fúj a szél.nekem még fent van a lábzsák,de mondjuk a miénk nem meleg,vékony,csak a szél ellen véd.
2011. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lábzsákot mínuszokban használtam... Ha hűvösebb volt, de a lábzsák már túl meleg volt, ráterítettem egy plédet. Ilyen melegben bizosan nem kínoznám a gyereket a lábzsákkal... A 2 éves kislányom most is kint játszik a nagy tesóval az udvaron... egy tavaszi poncsó van rajta, meg pulcsi, nem túl vastag nadrág és egy vékony sapka... Én egy pamut pólóban voltam kint meg naciban...
2011. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát reggel 8 órakor a 21 hónaposom simán elviselte. Elég csípős idő volt. Sőt még kesztyű is volt rajta, amolyan vékonyabb fajta.


10 után jöttünk haza, már sem zsák, sem kesztyű nem kellett.


Tehát napközben nem kell, este-reggel még azért hideg van.

2011. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most értünk haza 13 hónapos fiammal, és bár az overall-t mára lecseréltük, a lábzsák maradt, mert piszkosul fúj a szél! Hiába van a teraszunkon 15 fok, lent az utcán nagyon nagy cúg van...
2011. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!