Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a zöld Pampers pelenká...

Mi lett a zöld Pampers pelenkával?

Figyelt kérdés
Másnak is ilyen tapasztalata van. Minden éjszaka átázik, pedig eddig soha nem volt rá panasz vagy nagyon ritkán, ha tényleg sok folyadékot ivott este a babám vagy később ébredt. Minden hajnalban megy az átpelusozás és persze kiverem az álmot a szeméből és kész rémálom még visszaalszik. Nagyon mérges vagyok!!!!
2016. febr. 14. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk vele.Nagyjából 8 hós koráig jó volt,aztán nekünk is átázott.Volt,hogy 4x cseréltem éjszaka.Azóta nem vettem.
2016. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közel 3 éve használjuk és tökéletes.
2016. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem volt vele gond...Nem kell méretet váltani?
2016. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mi is így jártunk. A 3-as méretnél vettem észre,hogy átázik,a ruha is pisis lett. Írtam az ügyfélszolgálatnak, kedvesek voltak,de magyarázatot nem kaptam. Végül engesztelésül küldtek egy 72 db-os csomagot ajándékba. Azt ki se bontottam,hanem eladtam az előzőleg feltankolt mennyiséggel együtt :) Azóta Müller sajátmárkást használunk,de a Rossmann is hasonlóan jó, reggelig bírják. Lehet kapni 2 db-os kiszerelésben,így ki tudod próbálni anélkül,hogy nagyobb összeget áldoznál rá.
2016. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Liberoval jártam így. Állandóan átázott, már a tököm tele volt vele és átváltottam Pampersre. Közben méretet is váltottunk és gondoltam kipróbálom újra a Liberot. Nagyobb méretben már szupi volt, nem ázott át szóval most mindkettővel megvagyok elégedve. Lehet nektek is 1 mérettel már nagyobbat kell venni.
2016. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, pedig direkt váltottam nagyobbra. Aztán áttértem Liberóra, és meglepődtem, mert régen meg az volt sz@r.
2016. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nanaszka ***** válasza:
hárt egy ideje nem veszem... nálunk(románia) az a gond h lengyelek gyártják, és nem az eredeti német
2016. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk jó, 4-es méretnél váltottunk rá a dm-esről. Azóta kibírja az éjszakát egy pelenka.
2016. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, eddig nekem is bírta reggelig. Ááá, itt a minőséggel van most bajom anyukák. Már tapintásra sem olyan, mint volt. Szóltam a dm-ben és mondták, hogy nagyon sokan reklamáltak mostanában, hogy átázik, úgyhogy jelezték a gyártó felé. A méret szerintem jó. 12 kg most a lányom és az 5-öst veszem, ami ugye 11kg-tól jó, tehát még az alsó határon vagyunk. Szerintem kifogtunk egy rossz szériát...:(
2016. febr. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!