Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor sétáltok mostanában...

Mikor sétáltok mostanában melegebb vizet visztek a sétához és majd lehül az utcán vagy termoszos tárolóban viszitek? Vagy ha kint 20 fok van akkor az itthon szobahőn magunkkal vitt viz adható? Miért nem iszik a kislányom mást mint a viz? Ez baj?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal,ha nem iszik meg mást.A víz tökéletes szomjoltó,nincs benne cukor sem.Inkább örülj neki,sok baba nem issza meg sajnos.

Én egy nagyon kicsit megmelegítem a teát,illetve ha vizet,akkor csak épp enyhén langyosra,és termoszos tárolóban viszem(semmit nem ér amúgy).Mire szomjas,éppen nem hideg.

Már van,hogy nem is melegítem.Olyan meleg van néha,jólesik neki egy kicsit hidegebbet inni.

7 hós

2010. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi én is megpróbáltam a csőrös poharunkba épp hogy lehült a forralt viz mikor beleöntöttem és betettem egy termoszos tárolóba a séta felére ugy fél óra elteltével majdnem hideg volt.Sokra nem mentem vele:((
2010. márc. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!