Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hónapos kislányom mostanában...

13hónapos kislányom mostanában éjszakánként 5-6szor kel. Lehet h a kaja a baj?

Figyelt kérdés
Most kezd olyanokat enni mint mi (tegnap pl. karalábé leves volt sült hússal és krumplival) evett dinnyét is és pár szem főtt kukoricát is. És éjszaka annyira szenvedett h meg kellett hőmérőzni és csak utána nyugodott meg és tudott visszaaludni. De utána is sokszor ébredt és cicizett. Eddig csak 1szer kelt hajnalban cicizni, sőt olyan is volt h végig aludta az éjszakát. Tehát, arra gondolok h a kaja a baj, de anyósomék erősködnek h nyugodtan eheti azt amit mi...
2011. júl. 31. 09:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem h 16 foga kint van és nem jön most neki és már 11hónapos kora óta jár, most már szalad is.
2011. júl. 31. 09:21
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem lakik jól.az én 13 hónapos kisfiam is felkel éjjel,vagy hajnal felé enni.ő tápszeres baba.vacsorázik,amit én,de azután is kell neki a tápszer éjszakára...
2011. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem abban van igazsága anyósodéknak, hogy már eheti azt, amit Ti, de nem hirtelen. A fűszeresebb ételekhez is szoknia kell. Ha eddig külön főztél neki, akkor szépen lassan szoktassad át a Ti ételeitekre.

Ha még nem nagyon evett karalábét, akkor lehet hogy az okozott gondot, vagy akár a kukorica is lehet. Szépen fokozatosan adjál neki új dolgokat szerintem. Lehet az is, hogy nem lakott olyan jól ezekkel az ételekkel, mert pl a dinnye is szinte csak víz, elfoglalja a helyet a pocakban, aztán fél óra múlva újra lehet enni.

2011. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad le mit adsz neki tápszert-e? Mikor az én kislányom ennyi idős volt mint a te babád ő is tápszert kapott még,és volt hogy éjjel 3óránként fel kelt.Áttértünk a bolti tejre,azóta csak egyszer kel.Bár jobban örülnék ha már átaludná az éjszakát,már 16hónapos.
2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kap tápszert! Cicizik!
2011. aug. 1. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!