Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mozog, forog egész...

Miért mozog, forog egész éjszaka 3,5 hós kislányom? Nap közben olyan nyugodtan alszik, szinte egy pózban akár 4 órát is. De mostanában az éjszaka borzasztó.

Figyelt kérdés
Rengeteget kelek hozzá, mert az ágy végében köt ki, és mintha hintázna forog jobbra balra. Csapódik ide-oda.
2011. jún. 21. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincs túlöltöztetve? vagy nem fázik?

Az enyém akkor csinálta ezt amikor melege volt.

2011. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rövid ujjú body + vékony hálózsák

Ez sok? Takarónak nincs értelme, mert nagyon lerugdossa. Mármint hogy body + vékony takaró.

Vagy a hálózsákot utálja? Mindig emeli a lábát, összegömbölyödik és a hálózsákot markolássza, húzza fel a szájába az alját.

2011. jún. 21. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 14 hetes és ugyanezt műveli (nappali elalvás előtt is).

Mindig keresztben találom őt az ágy fejrészénél... Én úgy hagyom őt.

A legújabb, hogy tépi lefelé (húzza magára) a fejvédőt.

...és persze megy a hintázás is a kiságyban - pont tegnap este tettem fel én is ezzel kapcsolatban egy kérdést :)

Hallom éjjel sűrűn, hogy ébren van (matat, csúszkál, nyög) de nem kelek fel hozzá, így vissza is alszik.

2011. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Nálunk is rövid ujjú body + vékony hosszú ujjú hálózsákban alszik. :)
2011. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, akkor nem csak az én lányom csinálja. :) 4 hónapos lesz pénteken. Összegömbölyödik, és a takaró már össze is van gombócolva rajta. Aztán tépi a rácsvédőt, húzná magára. Meg kidugja a lábát a rácson, de úgy a combja tövéig. És akkor üvölt, mert nem tud mozogni. Mondjuk ez utóbbit inkább nappal csinálja, vagy este elalvás előtt. De éjjel ő is rodeózik a kiságyban. Ma hajnalban már le is kellett kapcsolnom a bébiőr vevőjét a mi szobánkban, mert annyira mászkált a drága, hogy folyton súgott a figyelő.

Rendszerint reggelre 180 fokban megfordul a kiságyban. :)

2011. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ő napozóban alszik, zoknival, mert ha nincs rajta zokni, akkor sír. Meg mindig kitakarózik, így kell.
2011. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért adok én is hálózsákot, mert a takaró kb. fél percig van rajta. Ő is tépi a fejvédőt :)) Húzza magára.

De ő még ha alszik akkor is hintázik. Furi hogy nappal nyugodtan alszik, éjszaka meg megkergül :)))

2011. jún. 22. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Fiam is ki-kidugja a lábát a rácsok között, a rácsvédő fölött.


Ördögök! :)

2011. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment kb. 2-3 hétig, aztán mintha elvágták volna. De azt hiszem nálunk az is baj volt, hogy állandóan takargattam mikor lerúgta a takarót, így felébredt plusz azt hiszem fázhatott egy picit. De már túl vagyunk rajta. Nálunk ez télen volt.
2011. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg mikor nagyon gömbölyödik és hintázik utána egyszer csak sikerül pukiznia és kakilni, mintha a szelek tekernék össze vissza gurul. Ő is 3 és fél hónapos, pár napja csinálja. És tépi eszi a bodyját és a kezét.
2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!