Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt valaki 19 hetes...

Tapasztalt valaki 19 hetes fejlődési ugrást?

Figyelt kérdés

Ha igen mit vettél észre a babádon? Gondolom a többség semmit, másfél hete borzasztóan nyűgös a 4,5 hónapos babám és állandóan álmos. Internetet bújva nem találtam semmit. Majd mivel amúgy is sok könyvet olvasok babákról az egyikben (nyűgös kisbaba vagy hasonló címmel) azt találtam, hogy 19 hetesen van egy fejlődési ugrás. Tény, hogy minden másnapra jut valami újdonság, másfél hét alatt megtanult hason nyúlni játékokért, nyújtott karon támaszkodni, új hangokat ad ki és tudom apróság de pl a nyelvét eddig picit nyújtotta ki most teljesen és ki tudja mi még amit nem vettem észre rajta. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy valójában ez mennyire gyakori ebben a korban, mármint hogy ennyire észrevehető a baba kedvén, ki hogy viselte, mennyi ideig tartott, könyv szerint 1-3 hét.

Érdekes mert az utóbbit 12 hetes korra írja és akkor is ugyanez volt csak nem tartott ennyi ideig és nem is volt ennyire durva de az is leginkább az alvásra hatott.

Vérszegénység nincs, nem azért álmos állandóan, gasztrora járunk és pár hete volt vérvétel.

Nem fáj a hasa és nem jön a foga. Nem beteg. Étvágya van. Le lehet kötni a figyelmét akkor mosolygós, jó kedvű baba.

Úgyhogy mást tényleg nem tudok elképzelni.


2016. febr. 16. 09:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!