Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszály HA tápszert adnom a...

Muszály HA tápszert adnom a babámnak, ha a húgom ekcémás?

Figyelt kérdés

Teljesen banalis dolog miatt alakult ki ekcemaja a hugomnak. Anyukam a hugommal volt terhes es annyira kivanta a tejtermekeket, hogy mar kabe koros mennyiseget felfalt egy nap. Sot, szopi alatt is nyaklo nelkul ette ezeket, igy a hugomnal par eves koraban elojott egy bor irritacio, amit ha sok tejtermeket eszik egybol felerosodim a bore viszketese.

Nos, ez nem oroklott es csak nem is hajlam, mert soha senkinek nem volt meg csak hasonlo sem a csaladban.

Szerintetek muszaly a babamnak emiatt hipoallergen tapot adni?

210 miliket eszik 4 hosan, es nem gyozzuk. Amugy sosem volt indokolt, hogy azt kapjon, csak a patikaban ezt adtak az elejen..

A valaszokat koszi!


2016. febr. 17. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem muszáj, de esetleg irasd fel dokival és receptre olcsóbb, ha ez a gond.
2016. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem íratsz receptre? Úgy olcsóbb lenne. Mert ha jól értem, akkor ez a gond.
2016. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
de receptre is kb 1700-1800 egy doboz..., a sima meg 600-800 feliratva, azert nem mindegy. sztem gyerekorvosnal kerdezz ra. ha nincs tejallergias a csaladban akkor elvileg nem kell Ha tapi.
2016. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben én biztos HA-t adnék. De kérdezz rá a gyerekorvosnál. Esetleg váltsatok, hátha másfajta laktatóbb neki.

Meg nemsoká jön a hozzátáplálás, egyre kevesebb tápszer kell majd neki.

2016. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
De ez hajlam. Más gyerek anyja hiába eszik nyakló nélkül tejterméket, nem lesz a gyereknek bőrirritációja a tejtől. Drága, nem.drága, ez van. Tudtátok előre, hogy a gyerek rohadt sok pénzbe kerül. A mi fiunk 15 hónapos koráig kapott ha-s tápszert, és ő is rengeteget evett. Azzal ha ideje korán terheled le a szervezetét, megadod az esélyt az ekcémának,.de hajrá. Nem is értem, de komolyan. 15 ezer Ft max egy hónapra a tápszer, az olcsóbb is max 8-10 ezer Ft-tal lenne olcsóbb. Komolyan felteszem q kérdést, ha ennyi pénzetek nincs, akkor miért vállaltatok gyereket. Itt nem arról van szó, hogy nem futja új ruhára, márkás cipőre, drága babakocsira, hanem alapvető szükségletről beszélünk.
2016. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!