Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás, dermatitises babátok...

Ekcémás, dermatitises babátok tápszert, vagy anyatejet kap?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok kirobbantani, de az enyém ekcémás, és tápszeres.Most azon gondolkodom szerzek neki anyatejet, hátha elmúlik.De ha anyatejes babák is ekcémások, akkor nincs sok értelme.Légyszi ne vitatkozzunk.
2010. febr. 27. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém anyatejes, és kijött rajta, az apjának is volt:(. Ha már ekcémás a babád, akkor az anyatej nem fogja elmulasztani. Hidratáld a bőrét, az a legfontosabb. És bizakodjunk, hogy kinövik:) (az apja egyéves korára kinőtte)

ҝ

2010. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes és ekcémás
2010. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

13 hónapos, még csak anyatejet kapott, úgy értem tápszert soha, mégis ekcémás!

Sajna

2010. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag anyatejes, már 3 hósan kijött a hajlataiban. Ez hajlam. 7 hónapos korára múlt el, homeopátiával kezeltük. Neki gennyes, hólyagos, viszkető ekcémája volt, nem simán száraz bőr.
2010. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Akkor nincs sok értelme anyatejet szereznem.(Elég nehéz lenne.)Bízzunk benne, hogy kinövik, mint ahogy az utolsó válaszoló babácskája.

Milyen krémet használtok?Mi physiogélt kaptunk, meg bőrdoki által kevertetett gyógyszertári krémet,de nem a legjobb sajna.

2010. febr. 27. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
az én babám is anyatejes,ő az egész testén szenved a száraz bőrtől.
2010. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én babám is ekcémás. Mi anyatejesek, és tápszeresek is vagyunk. Sajnos 2 hónapos kora óta kikell pótolni a tejet tápszerrel, de a tünetek úgyanúgy megvannak. Sajnos nálunk tőlem örökölte, én még mindig ekcémás vagyok, de remélem a kiscsaj kinővi.

Szerintem nincs összefüggés ha csak anyatejes akkor is lehet ekcémás.

-6 hónapos baba anyukája-

2010. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Három babámból kettő volt ekcémás, anyatej mellett.
2010. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányomnál 16 hónaposan jelentkezett az ekcéma, még mindig anyatejes...S
2010. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!