Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a harapás...

Hogyan szoktassam le a harapásról?

Figyelt kérdés
9hónapos a kicsikém,most jön a 8,9.foga minen reggel úgy kelt fel h harapdál (velem alszik)ott harap meg ahol ér,a kezem a vállam a nyakam az arcom ,mikor ideges is harap elkap és megharap elég erősen nagyon tud fájni rá veregettem nár a szájára és mondtam nem szabad kicsim anyának fáj de kineveti és még jobban belém harap ha puszit kérek elkapja az arcom és hamm

2016. febr. 18. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Megveregetted???? De minek?


9 hónpos, érzelmei kimutatására nem sok mindent ismer, szinte semmit. Az elsö harapás ami teljesen véletlen volt te felkiáltiottál, vagy reagáltál és ezzel megtudta, hogy harapás-figyelem.


Amit tudsz tenni, ha megakar harapni rögtön mondod, hogy NEM, és vagy arréb mész vagy öt arrébb teszed. Mutasdmeg, hogy kell puszilni, és pusziljon ha közeledbe kell lenni...

2016. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jön a foga, és azért harap, szerintem adj neki rágókát. Esetleg olyat is ki lehet próbálni, ami hűthető, ez még jobb az ínyének.
2016. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké,kihagytam h 7hós kora óta harap ,a száj veregetést ne úgy képzeljétek h na tényleg megütöm,isten mencs épp h oda rakom a szájához a kezemet,és csak ENGEM harap akkor is ha rágókája nála van..már ilyenekkel próbálkoztam

Puszit ad apának nagyiéknak néha nekem is csak nekem a harapást jobban szereti osztogatni:D

2016. febr. 18. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Én lányom akkor állt le a harapással, amikor egyszer egyszer véletlenül megharapta a saját ujjacskáját, és annyira fajt neki, hogy sírva fakadt. Azóta óvatosan nyúl a szájába, és engem is csak nagyon ritkán harap meg, azt is csak véletlenül. Nekem addig csak az vált be, hogy rászóltam, hogy "NEM" ha észrevettem, hogy harapás készülődik... Ezt a szót jól meg is tanulta :D
2016. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vered a 9 honapost ?

En annyit mondok, hogy nem , eroteljesen.

2016. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam le róla, mikor apa - sokszori kérés, és egy istenes harapás után - visszaadta. Bizony fájt, és sírtam is kicsit, de soha többé nem csináltam.


A te babád még kicsi, hogy ilyen módszerhez folyamodj, de találj ki valamit, mert amúgy nem vicces.

Az én bébiszitteltem ütött, folyton (simi-simi, ááá, kizárt, csak az ütés). Olyankor erélyesen rászóltunk, és letettük a földre (szülei is). Elég hamar megtanulta, hogy ha verekszik, akkor nem játszunk vele.

2016. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!