Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 honapos fiam nem alszik...

A 3 honapos fiam nem alszik se éjszaka, se nappal. Mitől lehet? Eszik rendesen, anyatej, meg táp is. és babakocsiba se alszik, már nem merek vele kimenni, egész várost végig üvölti.

Figyelt kérdés
éjszaka egyfolytába mozog,ficánkol.állitolag hasfájos.de mindig?
2010. márc. 31. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen időszak,amikor a lányom nem akart aludni se éjjel se nappal csak max.negyed órákat.Ő is akkor olyan 3 hónapos körüli volt.Azt mondta a védőnő ilyen időszak előfordulhat a babáknál.2-3 hét után már aludt is rendesen,éjjelt végig alussza nappal is 3-szor alszik.

Sír is nagyon a babád és húzogatja a lábát vagy miből gondolod,hogy hasfájós?

2010. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen sir,és huzogatja a lábát.
2010. márc. 31. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ehettél olyat, ami hasfájást okoz neki? tejtermék/vitamin pl.magasabb vastartalommal/puffasztó ételek... Nálunk ezek voltak a hasfájás okai.
2010. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos, de még nem volt átaludt éjszakánk:-( Hasfájós volt, azt mondta a doki, hogy ha enni fog elmúlik:-) el is múlt, de ettől függetlenül nem alszik. Már az alvás ambulanciára is gondoltam.
2010. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fáj a hasa, akkor próbáld masszírozni, kicsalogatni a beszorult büfit. Ételtől is lehet. Figyelj nagyon oda. Nálam pl. a tiramisu (tojás és rum nélkül!, narancs, mandarin okoztak neki hasfájást.

Próbáltál már cumit adni neki? AZ én fiam azóta rendesen alszik, mióta van cumija. Egyszerűen nem tudott úgy aludni, hogy nem volt mit szívogatnia (cici vagy cumi).


Sok szerencsét és kitartást!

2010. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!