Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 hónapos folyamatosan...

Kisfiam 6 hónapos folyamatosan esik vissza a súlya védőnő szerint ne idegeskedjek hiszen most pont ideális 8kg. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szopizik de most már főétkezésnek baba ételt kap majd délután desszert is jön egy kicsi.Nagyon elkeseredett vagyok hiszen eddig nem volt semmi féltem mint ahogy minden szülő a gyerekét .Arra gondoltam hogy adok neki tápszert hát ha megindulna ..Már arra gondoltam viszem orvoshoz de védőnő lebeszél azt mondja nem látszik betegnek.

Vidám aktív kisbaba..


2010. márc. 31. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnál, akkor állt meg a súlygyarapodás, amikor intenzívebben megkezdte a mozgást, de nem esett vissza a súlyából!

Beszélj a gyerekorvossal és, ha Ő is azon a véleményen van, mint a védőnő, akkor nyugi semmi baj!!

2010. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezen izgulok.Amikor 4 hónapos volt a fiam 7.5 kg.volt.5 hónaposan 8kg.Előtte mindig egy kilót hízott havonta,most már csak felet.Má előre izgulok a 6 hónapos méréstől.De 6 hónaposan a 8 kg teljesen jó,úgyhogy ne aggódjunk!Ilyenkor ez normális,sőt olyan is van,amikor veszítenek a súlyukból.Váltottál már ki étkezést,vagy még kóstolgattok?Nem bírtam kibogózni a kérdésedből.És ha igen,melyiket?
2010. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia igen már rendszeresen eszik baba ételt és a kecskeméti almás csirke húsos a kedvence és desszert pedig vagy alma babapiskótával vagy hipp alma eper de melette csak cicil..májas cucc is jöhet de nem kedvence
2010. márc. 31. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem,hogy váltottál-e ki étkezést,hogy mondjuk ebédre nem cicit kap,hanem bébikaját?!
2010. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze délre kapja a baba ételt.délután desszert majd utánna már csak cici .másnap délig.
2010. márc. 31. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!