Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tettük hasra a babát...

Nem tettük hasra a babát sokáig a védőnő tanácsára, pffffffffffffff. Így nem emelgeti a kis fejét, gyógytornára járunk "dévény módszer" ez sokat segíít de szeretném itthon is fejleszteni, hogyan tudnám segíteni a babám itthon a fejlődésben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

igazából úgy tudsz segíteni, ha mindig hasra teszed. tekerj össze egy törölközőt és tedd a hóna alá. így nem tudja letenni a fejecskéjét. minden nap növeld az időt, először persze csak pár másodperc. de ezt fogja adni feladatnak a dévényes is

2011. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia


mi sem tettük eleget hasra, mindenki csak ijesztgetett, jártunk 3 hónapot gyógytornára és otthoni feladatokat is kaptunk.

Nekem az a véleményem, hogy sz@rt sem ért egyik sem.

A lányunk mára ü

gyesen kúszik és semmi baja nem lett abból hogy nem volt hason sokat.


DE lehet nekünk szerencsénk volt.

Kérdezd meg a gyógytornászt miket lehet otthon csinálni.

Mi a törölközős módszert néha csináltuk, de annyira sírt.

Peluscserénél 5x ülésbe húzás volt még a feladatunk. Lepedőben görgetés, hasról hátra és vissza,vigyázva a kezeire.

Minden jót

2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem fejlesztgetném,max a dévényest kérdezném meg,és amit ő mond,azt tenném.
2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!ez a törcsi dolog jól hangzik ki fogom próbálni

ma már elég jól elvolt de hason meg bukik folyton amúgy meg sosem-(amúgy 25-én voltunk 4 hónaposak és ma a tornán az utánunk lévő 3,5 hós kislány meseszépen tartotta magát elkeseredtem köszi még1szer!

2011. nov. 2. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes.Az én kislányom se szeretett hason lenni,így én se szoktam hasra tenni.Este fürdés után mikor töröltem akkor kicsit szoktam hason hagyni.Még is megtartotta szépen a fejét.És mit jelent az hogy sokáig nem tettétek hasra?
2011. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bele fog jönni ne izgulj. Az én lányom még 3,5 hónaposan nem tartotta a fejét, a doktornőnek meg hiába mondtam, azt mondta, majd fogja. Aztán 4,5 hónapos volt, mikor eljutottunk egy Dévényeshez, két foglalkozás után gyönyörűen tartotta a fejét. Szép lassan egyre hosszabb ideig tartotta.
2011. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!