Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha keveset hízik a babátok,...

Ha keveset hízik a babátok, milyen módon és arányban dúsítjátok a gyümölcsöt tejpéppel?

Figyelt kérdés
Külön-külön szeret mindent de ha gyümölcsöt tettem a tejpépbe, nem ette meg. tápszert nem eszi meg. hányszor adnátok tejpépet így egy nap? amúgy szopizik is, csak keveset
2010. márc. 31. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én majd nem h ugyanigy vagyok a fiammal,és én ugy csinálom,h reggeli sinlac,tizórai gyümölcs,ebéd fözelék,uzsonna mindig vmilyen tejpép,vacsija sinlac.

A sinlac tulajdonképpen tápszer,de nem olyan folyékony,hanem az állaga a tejpépével egyezik meg,és receptre 1340ft körül van,recept nélkül 3000ft.

Szerintem próbáljátok ki!

Vagy ha van kedved ird meg,h te hogy és mikor adsz neki!:)

2010. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jah,azt nem irtam,h a védönéni azt mondta,h kétszer háromszor kapjon tejpépet,aztán megbeszéltük,h akkor kétszer sinlac,egyszer tejpép!Neki még kell ez a mennyiség,eygébként 6hós a babám!

Ja,és egyszerre azért nem eszik keveset,a sinlcból napio 2*200ml,tejpépböl 180-190ml.

Elsö voltam!

2010. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!