Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes új porszívót vennem...

Érdemes új porszívót vennem az orrszíváshoz, vagy tudtok ajánlani valami más megoldást? Tudtok ajánlani valami elektromos orrszívót ami használna?

Figyelt kérdés
Kislányom 5hónapos. Porszívóval szívtam az orrát, de az sajnos tönkre ment. Vettem helyette egy másikat (olcsót márkátlant), de az olyan hangos, hogyha bekapcsolom a gyerek sokkot kap és remeg, pedig az előzőt bírta. Viszont itthon mi nem igazán használunk porszívót. Mindenhol parketta vagy járólap van. Nem tudom, hogy érdemes-e beruháznom egy jobb drágább porszívóra? Az elektromos készülékről mindenki rosszat írt elég tanácstalan vagyok.
2010. márc. 31. 10:36
 1/1 anonim válasza:
Én olyan orrszívót vettem amit a számmal kell egy csövön keresztül szívni.Nem megy a szádba a takony, hanem egy szivacs felfogja. OTRIVIN a neve és nem is olyan drága.Nekem nagyon bevált, és nem fél legalább a porszívótól.
2010. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!