Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hos kisbabám van és este...

6 hos kisbabám van és este mikor felkel szopizni, eddig úgy csináltam hogy hasra tettem és egybôl aludt tovább. Visszaalszik a cicin. A büfi dolgot hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
De mostanában nem alszik tovább hanem visszafordul az oldalára és alig alszik. mitől?
2016. febr. 24. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 6 hónapig nem érdekelt a "büfi dolog", akkor most hogy jutott eszedbe?

A babám bukós volt (pontosabb rosszabb: reflux). Elképzelhetetlen lett volna, hogy rendes büfiztetés nélkül letegyem, akkor is függőlegesben volt, ha közben már félig aludt. De akinek erre nincs gondja, az nyilván nem fogja...

2016. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

most akkor mi a gond konkrétan...hogy nem tudod visszaaltatni, vagy azt szeretnéd hogy böfizzen?

a kettőnek el kellene különülnie: megszoptatod, válladra veszed, böfizteted, beteszed az ágyba és alvás. Papíron persze. Cumi?

2016. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért mert hasra tettem utánna egyből ès egyből megvolt a büfi.

ennyi!

Csak az érdekel hogy ha nem rakom hasra és nem büfizik fájni fog e a hasa vagy úgyis felébred ha jön a büfi!

Én mindig büfiztetem, csak éjjel velem alszik és mikor felkel enni akkor elalszik a cicin és alszik tovább és azzal a lendülettel hasra forditom.

Így csinálom amióta megszületett és sosem fájt a hasa!

De azt olvastam hogy ilyenkorra már rátapad az ajkuk rendesen a mellbimbora és nem nyelnek levegőt... bár szerintem ez hülyeség!

2016. febr. 24. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos és 2x szopizik éjszaka. Az elsőnél annyira nincs magánál, hogy hiába járkálok vele meg simizem stb nem büfizik. Ő amúgy háton alszik.

Na ilyenkor oldalára fordítom és egy párnát teszek a hátamögé.

A második szopinál is alszik ez kb 4 és 6 között van, de ilyenkor már éberebb és tisztába is szoktam tenni mert tiszta pisi, na ilyenkor büfizik és alszunk tovább! De van olyan, hogy felébred, elkezd gagyarászni, csak sötét van én pedig nem szólok hozzá és vissza is alszik.

ha nagyon zavarja a büfi vagy a puki amúgy is felébred.

2016. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nálunk is hasonló a helyzet! csak én örülnék ha 2szer kelne fel!

jó.... van amikor , de általában 3-4 szer eszik

2016. febr. 24. 11:26
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2016. febr. 24. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy a büfi miatt kel...inkább megszokta hogy ott vagy, kényelmes neki rád cuppanni, úgy visszaaludni...nem tudom, szerintem minőségibb, hosszabb alvása lenne mindkettőtöknek ha külön ágyban aludna. de persze majd megint kapom a lepontozást.

Minden esetre 6 hónaposan már tuti nem a büfi bántja, ha eddig nem bántotta.

2016. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak le

De tudod könnyebb így nekünk ha egymásmellett vagyunk a visszaalvásszempontjábol.

De most költözünk és külön szobája lesz próbálom idô el külön altatni de nem erőltetem

2016. febr. 24. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor neked könnyebb, nem neki....neked könnyebb visszaaltatni, persze, de talán fel sem ébredne annyit ha külön lenne :) de majd ha elköltöztök meglátod, ha nem válik be max visszaveszed..én is próbáltam vele sokszor együtt aludni, nem zsigerből vagyok ellene - de azt tapasztaltam hogy sokkal jobban felpörög a közelségemtől, míg ugyanabban a szituációban a saját ágyában simán visszaalszik.
2016. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az lehet.. majd meglátom.. èn is anyukám mellett aludtam 3 éves koromig és felnőttem és tudok a saját ágyamban aludni egyedül is :)

de mindenki másképp csinálja a gyermeke nevelését ezért vagyunk külőnbözőek hál' isten

2016. febr. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!