Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-én lesz 1 éves a kislányunk....

5-én lesz 1 éves a kislányunk. Este tápszert kap és reggel is. Van, hogy 5-6 körül ébred, eszik, majd visszaalszik. Az is előfordul, hogy reggel 7-8-kor ébred. Ilyenkor már ne adjak neki tápszert?

Figyelt kérdés
Ma is 7-ig aludt egyfolytában, adtam neki tápszert, és aludt még másfél órát. Lassan kezdjem elhagyni? Vagy mi a teendő?
2013. okt. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy add neki továbbra is, de ne tápszert, térj át a tejre.
2013. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért jobb a tej? Abban nincs vitamin...
2013. okt. 18. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért hagynád el? Neki ez a reggeli, utána még alszik kicsit. Mi ezzel a baj? Fiam is így csinálja. Felkel 6-7 körül, "megreggelizik", de még alszik tovább. Addig én legalább előkészítem az ebédet. Miután felébredt, egyből jön a tízórai.

Én is tápszert adok neki, próbáltam a tejet is, de nem kéri, fáj tőle a pocija. A kakaót sem issza. A tejital az jöhet(ne), de azt sajnos nem mindig engedhetjük meg magunknak, így marad a tápszer.

2013. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy lassan el lehetne hagyni, mert 1 éves koráig írják fel a tápszert, illetve mindenhol azt írják, hogy 1 éves korig egyenek a babák tápszert.

De persze, ha neki így jó, akkor nekem is. Csak felmerült bennem a kérdés, hogy ha reggel 8-ig alszik, akkor ne adjak-e neki normális reggelit? Pl. vajas kenyeret, ilyesmit. Tízóraira alig eszik valamit, mert egyáltalán nem éhes.

2013. okt. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!