Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak 2 napja bepirosodik...

A babámnak 2 napja bepirosodik a szeme, ébredéskor kicsit csipás, és olyan mintha állandóan könnybe lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Törölgesd kamilla teával ha nem mulik el vagy rosszabodik vidd orvoshoz,kaptok rá szemcseppet
2008. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg be van gyulladva a szeme.

Lehet huzattól vagy bele is dörzsölhetett valamit!

Az a biztos,hogyha elviszed orvoshoz.Addig is csatlakozom az előttem szólóhoz,borogatsd kamillateával!

Mihamarabbi gyógyulást a kicsinek! :)

2008. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez könnyen lehet kötőhártya gyulladás. Ha mégjobban becsípásodik a szeme, akkor mindenképpen vidd el orvoshoz.

Addig is nagyon jó, ha kamillateával mosod meg napjában többször a szemét (vattát mártasz az ízesítetlen teába, és kívülről az orra felé törlöd a szemét)

2008. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Már el is készítettem a teát:-)
2008. szept. 19. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatsz, akkor minden szoptatásnál csepegtess anyatejet a szemébe, az a legjobb gyulladáscsökkentő.
2008. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én az előttem szólóval értek egyet mert ugyan ilyen problémája van az én 12 hetes kislányomnak is és nekünk kifejezetten megtiltotta a védőnő a kamillateát mert az allergiát okozhat a kisbabáknak. Nekem azt tanácsolta hogy forraljak fel vizet és langyosan törölgessem le a pici szemét és anyatej 3x1 csepp.

2008. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!