Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eves elott vagy utan kell...

Eves elott vagy utan kell pelenkat cserelni?

Figyelt kérdés
5 hetes a pici, eddig elotte csereltem, de most mast is hallottam... Felek ha utana cserelek, akkor felebred, foleg ejjel.
2016. febr. 25. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

éjjel ne cserélj, csak ha szükséges.

én utána cseréltem jellemzően. főként mert a legtöbb gyereknél eljön az az időszak, amikor nyakig tudják f*sni magukat... és az én fiam ezt mindig cici után produkálta.

de amúgy is, mindig utána kakált. és minden egyes kaja után.

2016. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a babádnak jó. Eleinte előtte cseréltem. Utána, ahogy nőtt az akarat, és jelzett, hogy éhes, egyre kevesebb lett a türelem, ha még nekiálltam pelust cserélni, úgy behergelte magát, hogy nem kap rögtön enni, hogy utána azért nem akart. Úgy hogy azóta utána cserélem. Eleinte úgy volt jó, most meg már így. Nem kell ezt annyira komolyan venni, hogy ki hogy. Úgy csináld, ahogy nektek jó.
2016. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én előtte, így hallottam. Meg ha utána cserélném, akkor felébredne.

De nyilván, ha éppen utána csinál bele, akkor nem hagyom úgy, hanem kicserélem :)

2016. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előtte jó azért is amit leírtál másrészt főleg bukós babánál nem jó, ha evés után van pelenkázva. Az én babám bukós, amikor evés közben vagy pont utána kakil pelenkázás közben vagy 2x biztos rendesen nyakon bukja magát. De ha elbóbiskol az evésben akkor sokkal könnyebben elalszik, mintha még neki kellene állni pelenkázni.

Utána azért jó, mert nem kell váratni addig is, az enyém már most nem de hónapokig sírdogált amikor eleve az éhség keltette fel és még pelenkáztam is. Viszont mivel ő nagyon bukós más nem volt opció.

2016. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam mindig evés közben kakilt, úgyhogy nekem nem volt választásom...
2016. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerek-szituáció függő. Nyilván ha nagyon pisis, pláne ha kakis, akkor cseréld ki evés előtt. De ha úgy látod, hogy okés, akkor szerintem ne. Sok gyerek evés közben kakil be, vagy közvetlenül utána.
2016. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az örök dilemma, Egy év múlva már tudni fogod, hogy lényegében mindegy :)

[link]

2016. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így is úgy is bukik.. hát ez jó. :D Lényegében igaz, még az én bukós babámnak is mindegy.
2016. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem se ez se az nem jött be.Mivel nappal nem alszik evés után órákat, max félóra-óràt, ezért ha elalszik cicin, akkor cserélem ha felkelt, ha meg nem akkor pedig kaja után. Éjjel nem cserélem, max ha muszàj(kakált, átázott a pisi).
2016. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!