Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babám hátra...

5 és fél hónapos babám hátra feszíti a kezét?

Figyelt kérdés
Kislányom nem szeret hason lenni. Erőltetem amennyire engedi, mert tudom, hogy fontos. Viszont mostanában ha hasra teszem, csak a bal karjára támaszkodik és a jobb karját hátra feszíti, ha előre teszem, szinte azonnal hátra teszi kiegyenesítve megint. Háton, vagy ölben szépen használja mindkét kezét, fog, egyik kézből másikba rakja a tárgyakat, nyúl értük mindkét kezével, csak hason feszíti hátra a jobbat. Fejét szépen tartja pici korától, fordulni nem fordul át semelyik irányba még, csak az oldalára fordul, homorít. Más tapasztalt már ilyet? Valami baj volt? Jövő héten megyünk 6 hónapos státuszra, de addig szeretnék itt is tapasztalatot gyűjteni.
2016. febr. 25. 20:48
 1/6 anonim válasza:
0%
ezzel semmi baj csak még nincsen kifejlődve az összes ízülete
2016. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Az első válaszoló égbekiáltó baromságot írt,ne is figyelj oda.


Ez egy jellegzetes tünete annak,amikor valami neurológiai probléma van a háttérben. Valószínű,nálatok is valami ilyen van. Nem kell megijedned,könnyen kezelhető,de nagyon fontos hogy amilyen hamar csak lehet keress fel egy Dévényes gyógytornászt! Az Gyógytornász vagyok

2016. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Így van, keress fel egy Dévényes gyógytornászt! Valószínű, hogy feszes, kötött az izomzata.
2016. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót neurológushoz, majd ő elküld gyógytornára, ha szükségesnek látja. Bármikor beutalhat a gyerekorvosotok ellenőrzésre, ne rohanj gyógytornászhoz orvosi javaslat nélkül. Tapasztalatból írom, az enyém is ezt csinálta, nem kellett kezeltetni, rendben meg is oldódott pár héten belül, de orvossal nézettem rá, ingyen.
2016. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp utána fogok járni. Az orvost fel is hívom holnap, hogy mehetnénk e hamarabb.
2016. febr. 25. 21:43
 6/6 Lyoni ***** válasza:

Szia

Mi lett veletek?

2022. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!