Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az esélye annak h...

Hajnalka123 kérdése:

Mennyi az esélye annak h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Három napja késik a menstuációm egy pár napja csináltam tesztet de negativ lett. Voltak rá utaló jelek pl pisilésnél meg pisilési inger olyan mintha plusz súlyt cipeltem voltam meg a mellem is fájj és folyásom is két hete van.

2016. febr. 26. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj új tesztet és kiderül.

Amúgy 50%. Vagy igen, vagy nem.

2016. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha pozitiv lesz a terhességi teszt mennyi az esélye h multhéten bevettem két fájdalom csillapitott h káros lehet e a magzatra mert én igazából nem terveztem ezt az egész terhességet igy nem figyeltem erre. Már volt egyszer abortusz ami szar volt mert nem az én akkaratom szerint történtek a dolgok de ezt a hibát soha nem követem el!!
2016. febr. 26. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

ha vannak mellékelve a teszthez adatok a pontosságáról, kiszámolom neked.

amúgy a fájdalomcsillapítók betegtájékoztatójában írják, hogy lehet-e terhesség alatt szedni őket

2016. febr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma csináltam negativ lett de Négy napja késik...
2016. febr. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!