Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan ciki, hogy szerintem...

Komolyan ciki, hogy szerintem gáz, ha gyereke lett? Az emberek miért nem gondolkodnak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, évekig nagyon jóban voltunk. Aztán kirúgták a suliból, a viselkedése is eléggé megváltozott és a kapcsolatunk lerövidült arra, hogy köszönünk egymásnak és egy-egy buliban váltunk pár szót.

Erre ősszel kiderült, hogy terhes (17 éves volt akkor). Meglepődtem, hogy megtartja, hiszen folyton bulizik, a barátjával többet vannak külön, mint együtt és a családjára is ez jellemző. Hol elköltözik otthonról az anyjával, hol költöznek vissza, vagy esetleg csak ő lép le, ha mindkét szülőjével összeveszik.

1 hete megszületett a baba és azóta szinte mindig ezt hallom a barátnőimtől. Hogy milyen cuki, milyen aranyos, jaj de jó neki, meg hogy alig várják, hogy mehessenek hozzá babalátogatóba, mert a kórházban nem maradhattak sokáig... Mondtam nekik, hogy szerintem ebben semmi cuki nincs, hiszen 8 általánosa van és lett egy gyereke. Eddig sem vitte túlzásba az iskolát, ezután végképp nem fogja, meg az élete így is katasztrófa volt, egy baba csak hab a tortán.

Eddig folyamatosan kibeszélték, meg hallgattam, hogy mennyire id..óta lett, erre most rohannak hozzá és arról áradoznak milyen SZERENCSÉS. Meg hogy a barátjával is újra együtt vannak és hogy majd biztosan megkéri a kezét.

Igen, biztos eljegyzi, hiszen a leghosszabb együttlétük egyhuzamban 3 hónap volt és még azalatt is megcsalta a lányt...


Most én vagyok az űrlény, meg a szívtelen, hogy miért nem ujjongok a baba miatt.

Idén érettségizek, szerintem normális, ha úgy látom, hogy ez inkább gáz, mintsem örömhír.


2016. febr. 27. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Mondanàm, hogy igazad van, mert alap esetben igen, ezek nem túl jò kilàtàsok. Ugyanakkor nincs jogunk ítélkezni... Az én ismerettségi körömben is volt két ilyen eset, mindkettő làny rendesen gondoskodik a gyermekeiről (igen, azòta 3 van nekik!), és boldog hàzassàgban élnek. Pedig SENKI nem gondolta volna ròluk ugyanezt. Mindketten leérettségiztek, szòval az is meg lett oldva. Nyílvàn alakulhattak volna a dolgok rosszabbul, de előre megmondani ezt nem lehet, így azt gondolom senkinek nincs joga ELŐRE ítélkezni. Egyébként nem régi sztori, 26 évesek a lànyok most.
2016. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindegy hogy 17 vagy 40 évesen tart itt az ember.

Semmire nincs garancia.

2016. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

16 vagyok. A fiam 3 hetes.

Szerintem az a gáz hogy elitéled holott lehet régen de barátnők voltatok.

Értem hogy a családja és a pasija is gázos. De attól még ő lehet jó anya

2016. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

4 napja vannak otthon, a baba máris az anyukája szobájában alszik éjjel, mert a lány "képtelen felkelni éjszaka". Tuti később is ennyire jó anya lesz. :D

Azért szép életút, hogy 16 évesen anya lettél, gratulálok...

2016. febr. 27. 11:04
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Neked mi közöd hozzá ki mikor szül?

Az egyik válaszoló 16 évesen lett anya, de lehet, hogy jobb szülő mint amilyen te leszel 30+ évesen. A saját dolgoddal törődj, sem a lányhoz, sem a gyerekéhez nincs közöd, és jogod sincs hogy elítéld őket. Te is szülhetsz még fiatalon, de a válaszodból ítélve a következő kérdésed a témában az abortuszról fog szólni. Menj tanulni, senki sem kiváncsi a szapulásodra.

2016. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg koncentrálj az érettségidre és ne más életén köszörüld a nyelvedet. Ha elcseszte (már ha elcseszte) ezzel az életét az az ő baja lesz, nem tied.

Tessék, akkor koncentrálj arra, hogy a te életed ennél tökéletesebb legyen. Az a nagyon ciki, hogy fórumra bedobod más életét és arra vársz hogy majd idegenekkel együtt együtt szapulhasd. Éretlen vagy nagyon.

2016. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Ő éretlen mert szült és fiatalon anyává vált? Értem. És te? Nem érzed magad éretlennek,h egyből ezt gyakorira nyomod? :) És várva várod azokat a válaszokat melyben majd mindenki egyetért veled? Tudod mi a gáz?

Vagyis,h ki?


Te... Hogy miért? Mert más abszolút magán életét itt velünk,tök vadidegenekkel akarod kibeszélni. Tini vagy még. Menj tedd le az éretségit,dolgozz,keress egy rakás pénzt,találj egy tökéletes férfit,szülj gyermekeket. És aztán.. Gyere ide a fórumra és írd le h te milyen mázlista vagy és milyen csúcs szupi az életed had legyenek írígyeid. :) mert hát milyen ciki már 17évesen szülni!! Nem az a ciki. Hanem te vagy az!! Atya ég.!!!

Gyerek vagy még!!! Kívánom a b.nödnek,h legyen boldog egészséges,probléma mentes élete! Neked meg mihamarabbi felnövést kìvánok!

2016. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és véleménye is lehet mindenkinek, de amikor más a kisbabájának örül, bunkóság beszólni meg fröcsögni.


Szerintem a mostohaöcséddel smárolni úgy, hogy barátod van, sokkal cikibb.

2016. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó ezt hogy érted?? Belinkelnéd légyszi, gondolom már előtte is volt kérdése a kérdezőnek.

Igen ennél undorítóbb nincs mikor valakinek a magánéletét szapulod itt gyakorin, várod hogy azt írják "Igen bakker, mekkora k*cs*g hogy elcseszi az életét trálláláláááá... mindenki örül a babának csak te nem... neked nem mindegy hogy mit csinál?

Menj leckét írni, hétfőn suli, rotyogj és bosszankodj azon amihez semmi közöd!!!

2016. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mennyi frusztrált anyuka, te jó ég...


"Menj leckét írni, hétfőn suli, rotyogj és bosszankodj azon amihez semmi közöd!!!"

Biztos majd az itteni válaszolók mondják meg, hogy mikor mit csináljak.

2016. febr. 27. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!