Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van, hogy az 5 honapos...

Gnézsu kérdése:

Miert van, hogy az 5 honapos babam csak fel orakat alszik napkozben?

Figyelt kérdés
Es mikor bemegyek hozza mosolyogva ebredt, de fel ora mulva meg olyan nyugos, hogy nem lehet vele mar mit kezdeni. Delig legalabb 3x alussza ezeket a piciket, de kozben meg nyugos folyamatosan. Szoval szinte arrol szol a napom hogy altatom, es a koztes idoket, hogy ne nyuglodjon. Miert nem folynak egybe az alvasok es utana kipihentebb lenne? Vagy en ronthattam el valamit korabban? En ezen tudok neki segiteni/ valtoztatni?

#5 hónapos #Fel orat alszik #keveset alszik nappal
2015. ápr. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyem is ilyen volt fel ora alvas delelott, aztan 5 oran keresztul altattam hogy megint aludjon fel orat....vmikor 6-7 hos kora tajekan javult meg. kitartas, nem tudom mitol van ez.
2015. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Remelem, nalunk is igy lesz, mert egy pillanat idom sincs, meg fozni sem tudok
2015. ápr. 13. 04:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, van már napirendetek? :) Szerintem fontos, én próbáltam a legelejétől kialakítani neki. Az én babóm is 5 hónapos, a lényeg szerintem, hogy intenzíven foglalkozz vele , főleg kajcsi előtt, aztán evés, addigra el is fárad, tele is lesz a poci, szerintem könnyebben elalszik.
2015. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyes vagyok. a másodiknak igaza van a napi rend kérdésben, mi is 6 hósan kezdtünk el ragaszkodni hozzá, talán ez is hozzájárult a több/pihentetőbb alváshoz:

a napot 20 perc levegőzéssel kezdtük (reggeli után) majd igyekeztem vele minél többet játszani, fárasztani, nem pedig az altatást erőltetni. Délután is legalább 2 órára kivittem. A tartalmasabb nap, a pontos időpontok szerintem hozzá járultak a jobb alváshoz.

2015. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretnek napirendet. De ugy nem nagyon lehetseges, ha fel ora alvast kovetoen 3/4 ora mulva ujra almos... Nem tud annYit aludni egyhuzamban, hogy tovabb tudjunk jatszani, igy nyugos az alvast kovetoen nagyon hamar. levegore viszem minden nap, delelott es delutan is.
2015. ápr. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!