Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babát mennyire...

Egy hónapos babát mennyire visel meg az alvóhely változás? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Most 2 hetes a babánk, velünk alszik egy szobában a kiságyában. A pelenkázó a nappaliban van. De hamarosan rokonok jönnek messziről itt lesznek 1 hétig. Kényelmi szempontból a mi szobánkban lévő ágy jobb, mint a nappaliban van. Ezért arra gondoltunk, hogy a kiságyat arra az időre átvinnénk és mi is addig ott aludnánk. Csak nem tudom, hogy a picit ez mennyire zavarná. Köszönöm a segítő válaszokat!
2016. febr. 29. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fogja zavarni.
2016. febr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én a rokonokat a nappaliban altatnám. Mégiscsak a mi hálónkról van szó, ahol ott van a gyerekágy is. Ott vagytok berendezkedve, stb. Meg szerintem kényelmesebb is egy külön részben aludni mint a nappaliban. Ha vmelyik rokon éjjel pisilni megy , akkor át kell mennie a nappalin? Mert az úgy még gázabb.

Én nem költöznék ki!

De amúgy meg nem hiszem, h megviseli a babát, még csak 2 hetes, nagyon kicsi.

2016. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább olyan szempontból nem ajánlanám, hogy a nappaliba beszélgettek, a baba már aludna de esetleg zavarná az esti pihenését... nem vagyok ellene annak, hogy a babának zajhoz kell szoknia (sőt) de ebben az esetben úgy gondolom maradjatok csak a helyeteken a nappali meg a vendégeké...
2016. febr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2016. febr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes volt, amikor másik városba költöztünk. Nem viselte meg, lényeg, hogy anya ott legyen, neki még nem a körülmények, hanem az anyukája jelenti a biztonságot, rá sem bagózik. De egyet értek amúgy a 2. hozzászólóval, hogy butaság kiköltözni a hálóból... Ez a ti váratok...szerintem ezt a vendégek is megértik, ha szülőknek akarnátok megfelelni ezzel, végképp ez a véleményem. Főleg 2 hetes babával magatokra gondoljatok ilyen szempontból. Az viseli meg esetleg a babát, ha anyukája nem érzi magát jól, komfortosan, ezt megérzi.
2016. febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!