Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden tápszeres baba anyukája...

Minden tápszeres baba anyukája elkezdte a hozzátáplálást 4 hósan?

Figyelt kérdés
Nekem a védőnő és a doki is javasolta, hogy vezessem be a gyümiket. Tápszeres de még van minden etetésre egy kis tejcsim is. Adtam már neki almát, de én úgy érzem ő még nem áll készen erre. Jól érezhetem? Anya vagyok és szerintem nem csalnak az érzéseim, bármit is mond a doki.
2010. ápr. 1. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno elkezdtem 4 hónapos korában, ahogy a védőnő mondta, de a szomszéd kislány hiába volt tápszeres, ő 6 hónapos koráig nem igen fogadott el semmit a tápszeren kívül.


Azért próbáld meg, ha nem ízlik neki, akkor még ne erőltesd, úgyis látni fogod rajta, ha nem kell neki.

2010. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3hós kora óta csak tápis. Mikor 4hós lett, elkezdtem az alma kóstoltatását, nagyon megfogta a hasát, ezért abbahagytam, hogy még "erősödjön" a pocija, úgy éreztem nem áll még készen. Egy hét múlva lesz 5hós, akkor fogom majd csak kezdeni a kóstoltatást. Ha úgy érzed még korai neki, akkor várj. Nem lóverseny, nem marad le semmiről, nem minden baba hasija bírja már 4hósan a gyümiket. Főleg ha még van tejcsi is.
2010. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed még nem áll rá készen akkor ne add neki!!Próbálkozz 1-2 hét múlva.

Mi 5hónapos vagyunk és eddig még csak gyümölcsöket eszegetünk, majd lassan jönnek a zöldségek!

Minket ovatosságra intett a védőnő! Azt mondta nem kell sietni, csak szép lassan:):)

2010. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én kicsit másképp voltam, mert nekem kezdettől fogva tápszeres volt, 3 hónaposan kezdtem, de nekünk semmi gond nem volt vele, mindent elfogadott, gondolom a tiéd azért nem mert még tényleg nincs rá felkészülve.
2010. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!