Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek a Noel név?

Tetszik nektek a Noel név?

Figyelt kérdés
Két neve lesz a kisfiunknak, én a Noelt szeretném, az első neve az apukája neve lesz, tehát Márton Noel. Szerintetek ez így jól hangzik? Tetszik nektek a Noel? 27 hetes kismama

2016. febr. 29. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

Nekem tetszik a Márton Noel.

Lehet, csak én vagyok így vele, de nekem a Noel nem hangzik olyan külföldiesen mint a Dzsenifer, Dzsesszika, Kventin meg hasonlók.

2016. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

nagyon csúnya név,és ráadásul divatnév,gyakori

a Márton viszont gyönyörű,a Marcika meg nagyon cuki.Én szivesen adtam volna a fiamnak,csak a vezetéknév mi-re végződik,így béna lett volna együtt.Amúgy meg soha nem értettem ezt a két nevet,mi értelme?

2016. febr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
A Noel eléggé felkapott, nekem annyira nem tetszik, de a Márton mellé a két egymás mellett lévő N miatt sem adnám. A Márton viszont nagyon szép szerintem.
2016. febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sansa LannisterStark ***** válasza:
61%

Add, ha annyira akarod, csak ne csodálkozz majd, mikor meglátod a gyerek ovis csoportjának a listáját, és minden 2. fiúnak ez a neve. Engem pl már a falra lehet vele kergetni. Szépen hangzik, de abszolút nem férfias.

Kb úgy vagyok vele, mint a Tündével. Kicsinek még szépen hangzik, aztán felnőtt korára egy debella tahó lesz belőle, hát elég abszurdum.

De ti döntitek el, ami nektek jól esik, azt tegyétek.

2016. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nagyon szép név a Noel!

Esetleg ha megcserélitek a 2 nevet, és Noel Márton lesz?

2016. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
39%
Olyan unalmas mar ez a Noel nev. Minden masodik gyereket igy hivnak. Barataink között is van kettö az egyik egy kisfiu a masik egy kislany :)
2016. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Ne rontsd el a Mártont vele...
2016. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem tetszik a Noel. Soha nem adnám a gyerekemnek. Egyébként a Mártont sem. Azt inkább egy lúdnak.
2016. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!