Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van hogy a lassan 8...

Az miért van hogy a lassan 8 hónapos baba már délután fél5-től mutatja a fáradtság jeleit, tök nyűgös, de az istennek se lehet letenni? Alant.

Figyelt kérdés

Így alig húzzuk ki estig. Nappal előtte 2x alszik, kb 2-3 óránként. Este hogy kéne kibírnia 6 órát? Ez elvárható volna, létezik hogy ez a "terve"? Hogy ost hagyja el a 3. alvást és még nem állt rá teljesen a szervezete?

2 körül kel előtte, 8 körül kéne lefeküdnie mert kb 10 órát alszik éjjel. Ki mit gondol?


2016. febr. 29. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom is 8 honapos. Körülbelül 3 napja kezte el csinani ugyan azt mint a te babad. Reggel 7kor kel, vissza alszik olyan 10 fele es kb 1-1,5 orat alszik. Delutan 2 körül megint alszik de csak 20 percet.Eddig olyan fel 5-töl aludt max 1 orat De ebben a par napban nem akar aludni, csak nyügös, dörzsöli a szemet, asitozik de az istenert sem akar elaludni. En azt csinalom, hogy amikor mar nagyon nyügös olyan 5-fel 6 fele megfürdetem, felebred kimegy az almssag a szemeböl, vacsizik es 8kor mar alszik is. Efjel-egy ora fele szokott ebredni akkor szopizik es alszik tovabb reggelig. :)
2016. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Más kérdés hogy mi van és hogy mit akarok. Én se szeretnék sok mindent de van hogy nem úgy alakul valami. Egyébkènt ha délbe kel, úgy alszik el 5-kor. Szóval nem is azzal van a gond hogy 2 órát alszik fürdés előtt. Hanem azzal hogy hajnalba nem alszik vissza. Mert ennyi alvás kielégíti. Nem sötétségbe éli az életét nem kell aggódni. Szerinted nem próbáltam megtenni mindent hogy ez változzon?? Hogy lehet elaltatni egy gyereket aki egyáltalán nem álmos és hogy lehet ébren tartani 5 óra ébrenlét után egy gyereket aki már nem lát a fáradtságtól? Védőnővel és orvossal is beszéltem. A válaszuk az hogy majd változik, nem minden baba alszik a szülő elvárásai szerint. Na mindegy én nem.firtatom tovább ezt a dolgot.
2016. márc. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az elsőnek annyi, hogy egyáltalán nem rosszból írtam amit írtam, ráadásul segíteni próbáltam.

Köszönöm minden válaszolónak hogy írt. A fürdés dolgot szoktuk mi is, hogy előbbre hozzuk, és hátha elpancsikol, de már ott is túl fáradt szokott lenni, dörgöli a szemét, belemegy a víz, szenved. Ilyesmi:)

De utána valóban sokkal könnyebb még ébren tartani. Na majd mahinálok. Köszike! (Tegnap amúgy végül elvittem sétálni és aludt 30 percet a babakocsiban estefele.) És ja igen, a fél8 kb az utolsó időpont amikor még leteszem, tényleg a hajnali 5 az már nem lenne emberi.

2016. márc. 1. 07:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Esetleg napközben kicsit nyújtani az ébreébrelétet. 9 hósom 7 körül kel, 10 körül alszik 1-1,5 órát, majd 3-4 között még alszk egyet, este 8-9 között fekvés, ennyit kibír, sőt kelőképpen fárad el.
2016. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!