Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg holnap leszek 7 hetes...

Elvileg holnap leszek 7 hetes terhes. Normális hogy néha ha nem reggelizem remegek az éhségtől és ez van délután is szinte pár órával evés után? És persze ott van a "majdnem elalszom" szintű fáradtság. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Egyél sokszor keveset. vagy mindig legyen nálad valami müzliszelet, vagy ilyesmi. A majdnem elalszom-ra meg: aludj, ha van időd, nyugodtan. Sőt, szüksége is van a szervezetednek a pihenésre. Amikor tudsz, aludj egy kicsit. Nem baj, ha nem csillog-villog a lakás ;)

Kb. a 12-15. hétig is eltarthat. Utána viszont én pl nagyon energikus voltam, egészen a 30-32. hétig.

Boldog babavárást. :)

2008. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most több energiára van szükséged.Ha nem nincs idő rendesen enni legalább pár háztartási kekszet rágj el vagy legyen nálad vmilyen gyümölcs,az nem jó,ha éhezel.Az étvágyad végig nagyobb lesz,a fáradságérzés a 2 trimeszterben enyhülni fog.
2008. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én az első három hónapban szinte folyamatosan ettem, farkaséhes voltam, ne félj, el fog múlni, nem leszel bálna:) ilyenkor a szervezet tudja, hogy mire van szüksége - tápanyagra és pihenésre

figyelj a tested jelzéseire és kövesd!

2008. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, aranyosak vagytok! Igyekszem enni de úgy érzem sosem elég... és akkor meg jön az émelygés... :) Majd megpróbálok sokszor keveset enni.
2008. okt. 25. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel azt hiszem mindenki így van, hacsak nem nagyon sokat hány! Egyél sokszor keveset. Ne éhezz, az tényleg hányingerhez vezet! Ha tudsz aludj, kell neked és a babának! Én a 14. héten vagyok, már kevesebbet vagyok rosszul de még elég fordul, és hát elég sokat tudok aludni! és olyan édesen, mint a kisbaba!:) Boldog babavárást! Dory
2008. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!