Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekek vannak?...

Milyen gyerekek vannak? Indigó, csillag, . Nagyon kíváncsi vagyok, honnan tudom meg, hogy az én gyerekem milyen, van-e vmilyen honlap ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Van kristály is, meg szivárvány, de ezeket már minden gyerekre rámondják, holott az ilyen gyerekekből az egész világon nincs sok. Írd be a keresőbe, egy csomó találat van rá.
2010. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
ez ugye valami vicc:-)))))))
2010. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

nem, nem vicc.

Onnan tudod meg, van-e olyan érzésed, a gyereked "jó?"


Nem úgy, persze, minden szülő azt mondja a gyerekére,...hanem olyan..eredendően jó, szinte bölcs...

nem keresi a bajt, az ellentéteket ösztönösen elsimítja. Nem bánt senkit, ha őt bántják szomorúan, de nagyvonalúan kezeli.

Szóval ilyesmi.

Az ilyen gyermek szemében már születése pillanatában látod.

Az elfogultságot azonban le kell hántani.

Észreveszed, ha egyik gyermeked olyan, a másik nem.

2010. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak annyit kívánok mondani, hogy ezeket a - mostanában abnormális mértékben egekig magasztalt - tulajdonságokat a szüleim bennem is felfedezték hajdanán, azzal a különbséggel, hogy akkor ők még úgy gondolták, talán valamilyen pszichológiai rendellenességem lehet. Egy példa erre: jobban szerettem ugyanis belefeledkezni az alkotásba, a kövek alatt megbújó rovarok tanulmányozásába, szóval a magányos tevékenységekbe, mint a többi korombelivel való játékba. Azt gondolták, magába forduló, antiszociális ember vagyok, pedig erről szó sem volt. Oda szeretnék kilyukadni, hogy ezek a jelzők (indigó, kristály, miegymás) nem feltétlenül rendelkeznek tudományos alappal, hiszen ezen tulajdonságok "magyarul" is megfogalmazhatók: érzékeny és fogékony - nincs ebben semmi hókuszpókusz. Én is különlegesnek tartom az ilyen jelzőkkel illethető gyerekeket, de szerintem értelmetlen és felesleges egyéb dolgokat belemagyarázni ebbe az egészbe.
2010. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

pontosan ez az.

Az ilyen gyerekeket tartják furcsának, holott ez lenne a normális.

A legtöbb gyerek nem ilyen.

Az érzékenyebbek mintha felülemelkednének a gyarló dolgokon.

Pontosan ezért lesz nehéz életük.

2010. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
epekövecske gyere szépen ide na de komolyan ez ki a fenét érdekel ezzel csak az foglalkozik aki nagyon el van kényeztetve nálunk vagy tetves vagy nemt teves oszt kész
2010. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
35%
születési évszámtol is függ
2010. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!