Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora mennyiséget eszik 3...

Mekkora mennyiséget eszik 3 hetes kisbabátok?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam eddig 90 ml tápszert evett, ami elég is volt neki, néha maradt is egy kicsi belőle. Két napja mintha növekedési ugrás lenne,simán elfogy a 90 ml és még éhes, de a furcsa az hogy ez csak éjszakánként. Van hogy két óra múlva ismét éhes. A tápszeres doboz erre az életkorra 90-100 ml-t ír, ennél most többet kér, de igazából nem tudom mennyi lenne neki az elég. Napközben megeszi a 100 ml-t aztán nyugodt, és alszik, de éjszaka...
2016. márc. 1. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. .Ha azt látod hogy éhes marad, lehet nem lakik jól a tápszerrel, ami van. Mikor a kislányom 3 hetes volt, humana HA1 est evett, 7hetes kora környékén , azt vettem észre hogy ehet bármennyit, óránként képes sírni, hogy éhes, és megint megette a 90ml-t. Nestlé lactogen harmonyt vettem neki,és azzal helyre állt minden . Viszont 3 hetesen még pici a harmonyhoz, beszélj a doktornénivel, hogy keressen másik tápit, amitől jobban lakik, esetleg sűrűbb egy picit.
2016. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, mert a lányomnál is váltani kellett, akkor mi a Humana Baby fitt-re váltottunk.
2016. márc. 1. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér :)
2016. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!