Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaételek elkészítéséhez...

Babaételek elkészítéséhez szükséges anyatej mennyiségét kézi mellszívóval könnyen le lehet fejni?

Figyelt kérdés
A szoptatás elején medela elektromosat használtam, de most odaadnám barátnőmnek. Még most fogok először ilyen ételeket készíteni, így fogalmam sincs mennyi tej szükséges hozzá naponta, na és kézi mellszívóval sem találkoztam még. Köszönöm előre is a segítséget :-)

2015. nov. 28. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyi tejed van. Ha sok, akkor pikkpakk lefejsz 2-3 deci tejet. Ha kevés, akkor meg fél deciért is vért kell izzadni.
2015. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak kézi mellszívót (Avent) használtam a legelejétől és szerencsére nem szaporítás miatt, hanem mert volt bőven, így pillanatok alatt fejtem a kajába is frissen.
2015. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy adag kajába mennyi tej kell kb?
2015. nov. 28. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Hát a mennyiségre nem nagyon emlékszem (talán 40-50 ml), mert többnyire csak akkor raktam a főzelékhez anyatejet, ha új íz került bevezetésre és nem akarta megenni önmagában.

2015. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ezért szükséges. Köszi szépen!
2015. nov. 29. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!