Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a fiamnak szorulásra...

Mit adjak a fiamnak szorulásra? (Folyt. )

Figyelt kérdés
8 hónapos múlt a kisfiam, semmi baj nincs a rendszeres kakilással, de tegnap evett egy bébiétel pürét, és ma még nem kakilt, csak erőlködik, de nem jön ki, és emiatt sír szegénykém. Amikor pelenkázom, és felhajtom a lábait mindig megpróbálja, és látszik is hogy jönne ki, de annyira kemény, hogy nem bírja kitolni. megtornáztattam, és kamilla teát adtam neki, és mára csak tápszert (attól nincs szorulása, és lazát kakil) de még mindig nem birja kitolni. Mit adjak neki? Van erre valami jó gyógyszer?
2010. ápr. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ha glicerines kupot veszel neki az jót tesz,attól rövid idö alatt tud kakilni,vagy estleg a lázmérözés még,h egy kicsit megmozgatod neki,de én ennek nem vagyok hive,akkor inkább már a kupocska!

Remélem beválik!

2010. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lázmérő jó, próbáld meg. Valószínű bekeményedett a vége, azért nehéz kinyomni.
2010. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a szilvát,lehetőleg üvegeset, annyit egyen belőle amennyi jólesik neki.Nekünk ez vált be pár óra múlva már hatott is.A sima fagyasztott szilvának csak másnap lett eredménye.

7,5hós baba anyuja

2010. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú, ez nálunk kb 2 hónapja így van, mert sajnos laktózmentes tápszert kellett kapnia 2 hónapig, az, meg a bébiételek rettenetesen megfogták a hasát. És ugyanígy volt, sírt, zokogott, láttam, hogy ott a kaka, de nem tudja kinyomni. Már minden este rettegtem a másnaptól, mert holnap is kakilni kell. Mi most tápszert váltottunk, abbahagyhattuk a laktózmentes tápszer adását, kicsit javult a helyzet, de úgy, hogy jelenleg nem kapja a következőket: alma, banán, rizs, sütőtök, mert a doki szerint ezek székrekedést okozhatnak. Sajnos nem segített sem a kúp, sem a lázmérő, sem a hashajtó, hiába próbáltam mindent. Rettenetesen sajnáltam, mert nagyon-nagyon sírt sokszor, de csak az használt, ha ő maga addig erőlködött, amig ki nem jött. Pedig minden nap van kaki. Remélem, nálatok valamelyik segíteni fog. Én hiába tettem fel a kúpot, ingert kapott, az rendben volt, de kinyomni azt nem bírta.
2010. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a kérdésre válaszolva: hogy mit adj neki, az előttem válaszolók leírták, mivel érdemes próbálkozni, de ez nálunk nem használt egyáltalán. Esetleg megpróbálhatod a Laevolac szirupot, ez nem igazán gyógyszer, hanem tömény cukoroldat, bár nem vagyok híve a különböző szerek szedésének, de ha muszáj, akkor muszáj. Azonkívül az étrendben kell változtatni, de az ugye nem azonnali megoldás a jelenlegi problémára. Azért jelezz vissza, sikerült-e kakilnia, vagy sem. Vagy hogy hogyan. Engem is érdekelnek a különböző ötletek.
2010. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!