Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lettek kicsit Kemények...

Miért lettek kicsit Kemények a baba ruhái?

Figyelt kérdés
Tomi baby mosóport használtam, öblítő nem. 40 fokon mostam színes/műszálas programon.

2016. márc. 2. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Újonnan vagy használtan vetted őket? Nálam rendszeresen előfordult ez, ha használt ruhát vettem :(
2016. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vegyesek, van amit kaptam, de nagyon jó állapotban és az is kicsit keményebb lett :(
2016. márc. 2. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert öblítő (vagy ecet) híján benne maradt a mosópor.
2016. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát a legközelebbi mosasnal tegyek az öblítő részbe ecetet?
2016. márc. 2. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk. Vagy hipoallergén öblítő. Vagy plusz öblítés program.


De hány éves vagy te, hogy egy ilyen alapvető háztartási feladatot nem tudsz megugrani? Így vársz gyereket?

(Nem vagyok, nem is voltam házi tündér, de ez azért meredek.)

2016. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

22 vagyok, első baba, és őszintén egyáltalán nem értek ehez a mosógéphez. Mert eddig a mi dolgainkat szépen kimostam. Folyékony mososzert és öblítőt használtam, úgy minden oké volt. De mondták, hogy a baba ruháit másképp kell. Elmondtak hogyan úgy csináltam, kemény lett.

Képzeld igen így várok babát, az hogy nem megy minden elsőre nem azt jelenti,hogy nem leszek elég jó!

2016. márc. 2. 18:18
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Öblítőt mindig kell használni! Ez lehet sima ecet, vagy bolti öblítő, kinek mi válik be.


Teljesen mindegy, hogy baba vagy felnőtt ruhát mosol, mert a mosópor mindig benne marad a ruhában, ha nem öblíted ki, és az komoly allergiás tüneteket okozhat, főleg csecsemőnél, de nálad is mint felnőttnél.


Ha jót akarsz a kicsinek akkor mosd ki a ruhákat újra, vagy legalább sima öblítő programmal, mert így nem ajánlatos ráadni. Sajnos nem poénból van az öblítő.

2016. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben átmosom újra, így rá se adnám mert biztos nem lehet a legjobb érzés a kis bőrének a kemény ruhacska.
2016. márc. 3. 09:36
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Az ecetes öblítőzéshez tehetsz 10 csepp vmilyen illóolajat, én levendulát szoktam, az puhít. Nálunk nagyon kemény a víz, kemények, gyűröttek a ruhák száradás után. Békás öblítőt használok, és löttyintek ecetet is az öblítőhöz.
2016. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet
2016. márc. 3. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!