Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik nevet adnátok a...

Ti melyik nevet adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk a baba nemét, de mindenképp olyan nevet szeretnénk neki adni, ami külföldön sem hangzik rosszul, nem kimondhatatlan egy "idegen" országban (nyelven) sem. (Ugyanis 2-3 év múlva külföldre költözünk majd...)


Ha lány: Kelly vagy Naomi

Ha fiú: Marco, Carlos vagy Alexander


A vezetéknév: Kerekes


Tudom, hogy a vezetéknév elég "Magyaros" hangzású, de a magyar nevek nem tetszenek, és ha már a vezetékneve magyar lesz (idegen hangzású külföldön), legalább a keresztneve ne legyen az.

Normális válaszokat és véleményeket várok CSAK!!! Köszi :)



2016. márc. 1. 23:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Őszintén? Egyiket sem!

Sajnálom, de nem tetszenek eme nevek😬

2016. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

A Kelly illetve Naomi elég "sarki" nevek. :) Ha már jártál külföldön pár bárban, minden 2. táj csajt naominak hívnak. A kelly meg az amcsiknál van sok. :D Főleg a kis tini lányoknál.

Ezek nem tetszenek, persze ha kötelező választani akkor Naomi.. mert mégis szépek azok a hölgyek.


Carlos nekem nagyon D- Amerika, Marco az kb. mint a magyar Márkó. Ha mégse mentek ki, akkor fura lesz. :D

Alexander meg nem tetszik, mert minden 3. orosz az. Mégis inkább azt választanám, az alexandert.

2016. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Magyarországon fog születni,hiába is szeretnéd,egyiket sem adhatod(csak az Alexander anyakönyvezhető otthon.Maximum a Kerekes Kárlosz formában,tehát kiejtés szerint.
2016. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Más lehetőség nem jöhet szóba esetleg?

Az általad írták nem igazán tetszenek, se nem passzolnak a vezetéknévhez (meg a külföldi fordított sorrendben sem).

Van pár nemzetközileg ismert név ezeken kívül.

Pl.:

Női:

Emma, Laura, Barbara, Tamara, Julia, Alicia, Patricia, Nora, Georgina, Cecilia, Dora, Olivia, Diana, Viktoria, Annabella, Krisztina, Eva, Natalia, Jennifer, Hannah


Férfi:

Kevin, David, Daniel, Oliver, Mark, Erik, Peter, Martin, Adam, Marcell, Benjamin, Patrik

2016. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2. válaszoló, nem járok külföldi bárokba :D , de köszi az infót, ezt nem tudtam :) Nekem az Alexander felé húz a szívem, de majd elválik...

3. köszi neked is az infót :)

2016. márc. 1. 23:33
 6/21 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: Háát, nem igazán tetszenek az általad felsoroltak, nem jön be egyik sem úgy igazán... Az Alicia tetszik egy kicsit, meg a Hanna, de ezek tucatnevek, rengeteg babát így neveznek el, és igazából ezért nem "tetszenek". Fiúnevek közül a Patrik nem rossz, de a többi nem nyerte el a tetszésem... :/

Sebaj, van még 7 hónapom eldönteni, addig úgy is alakulni- változni fog még a véleményem...


Köszi mindenkinek, hogy írtatok, aranyosak vagytok :)

2016. márc. 1. 23:38
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
A fiú nevekről itt magyarországon az jutna eszembe meg egy cigany gyerek,ha az vagy bocsi .A Naomi jól hangzik
2016. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7. válaszoló, nem vagyok "cigány", de nem is szeretem ezt a jelzőt, szerintem használd inkább a roma szót. Tudod, ők is emberek, útálom ha valaki a "cigány gyerekeket" emlegeti, ha egy idegen hangzású nevet hall. Mellesleg ezek a nevek ma már a többségi gyerekeknél sem ritkák, nem csak a "cigány" gyerekek kapják ezeket a neveket.
2016. márc. 2. 00:02
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezek nem anyakonyvezhetoek itthon ( csak az Alexander ) , ugyhogy felesleges a kerdes.
2016. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Naomi és Alexander.

De a Kerekeshez a Kelly jobban passzol, csak az nekem egyáltalán nem tetszik.

2016. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!