Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után várható...

Mennyi idő után várható javulás boraxos krém használattal?

Figyelt kérdés
Kislányom nunija és feneke kipirosodott. Semmi nem segít igazán, próbáltunk neogranormont, bepantent, canestent, hintőport. Ma vettem boraxos krémet, remélem ez segít és kamillával mosom. Kb 2 óránként pelus csere. Ja éa pamparsre valtottunk. Hány nap esélyt adjak neki? Köszi a válaszokat
2016. márc. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekunk kizarolag gyogyszertari kevert krem segitett a pelusokat meg nem ajànlatos vàltogatni egy màrkàra ki tudjon alakulni immunvedelme plusz én kerültem mindenfele törlőkendőt is. Talsm még a neogranormon Sensitive törlő nem irritàlta de inkább lemosom csap alatt a popsiját
2016. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért nem viszed el orvoshoz? az a baj, hogy a borax akkor segít ha gombás. mivel canesten nem segített, így nyilván nem gombás a feneke és nem fog segíteni a borax gombaölő hatása se...


sárga gyógyszertári gyulladáscsökkentőt próbáltad? hány órát van pelus nélkül összesen egy nap? azt kéne növelni ahogy tudod, minden peluscserénél legalább fél órát jó lenne szabadon hagyni a fenekét

2016. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne használj ilyenkor ennyifele dolgot. Nem fogod tudni kiszűrni a hatásos krémet. Nalunk a Sudocream vált be, nagyon vékonyan.
2016. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg nagyobb koràban segit a hintőpor de azt csak napi egyszer vekonyan alkalmazom es főleg fogzàskor kell
2016. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a boraxos krém vált be, amikor semmi más. 1 nap után már javulgatott, 2-3 nap alatt teljesen rendbe jött.
2016. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is ugy, mint az 5- nel, de nekunk orvos mondta, h az kell ra.
2016. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!