Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A vizet is langymelegre kell...

A vizet is langymelegre kell melegíteni a babának?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám szerencsére iszik vizet, amit kB olyanra melegitek, mint a tápszer. De mikortól fogad el hideg cuccot is? Egyszer beleivott a hideg vízbe több ment mellé, mint a szájába. Hamarosan hozzataplalok, almalevet már nem akarok melegíteni.
2016. márc. 3. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém hidegen egyáltalán nem fogadta el a vizet melegebben is csak 1-2 kortyot de nem volt gond az almalével. Na most nálunk mindennapos az almalé mivel fogyott a pisis pelus száma az első étkezés kiváltása után és hidegen issza. A tápszer azóta se kell neki langyosan ha véletlenül nem melegítem meg rendesen reklamál és mehetek még mikrózni egy kicsit mert nem eszi meg. De az almalével nincs gond.
2016. márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hideg és a meleg között van átmenet. Szobahőmérsékleten hagyott víz tökéletes. A lényeg hogy ne a hűtőből add. De ez az alma levénél is fontos lesz. Azt se kaphatja majd úgy, hogy lereszeled, kifolyatod, majd behűtöd.
2016. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Három hetes a babám, és sosem melegítettem neki a vizet, szobahőmérsékleten issza. Van itthon babavíz, kint vannak a bontatlan palackok a konyhában a polcon, ezeket sosem melegítem.

Szerintem eddig sem kellett volna melegíteni, bőven jó szobahőmérsékleten a víz is, meg bármilyen más ital is.

2016. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!