Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok segiteni egy hetes...

Hogy tudok segiteni egy hetes babamnak kakilni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon keves tejem van,nagyobb reszt tapszeres. Nagyon kuzd szegenykem szinte minden eves utan,de nem sikerul,a napi egy sem jon ossze. Bufivel,pukival nincs gond,csak a franya kakitol szenved nagyon. Emelgetem a labat,masszirozom a pocijat de nem segit.
2016. márc. 4. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem jó a tàpszer neki,van ilyen. Orvost védőnőt kérdezd meg. Mit javasol.


Én ha nem volt kaki csak erőlködés akkor egy viburcol kúppal segìtettem- homeopàtiàs "nyugtató" cucc és ugye a kis végbelét is ingerelte. Ez ugyanolyan,mint a hőmérőzés lényegében,ingerled a fenekét és megindul a kaki.

Vagy lehet,hogy folyadék kell a tàpszer mellé- ez csak tipp orvos ezt is jobban tudja.

2016. márc. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik fajta tápszert irass fel.
2016. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Császàros voltál? mert én az és ugyanez volt nálunk is! a picikém nem bírta a tápszert és mindig fájt a pocija és nem tudott kaksizni!

Én nekem a korházban ezt mutattàk leírom!

Emeld meg mindkét lábát és olajos ujjaddal kezd el körkörösen masszirozni az egyik feneke felét szép lassan csinálj rajta pár kört, ezutàn tedd ugyanezt csak a másik popsiféllel. felváltva megismétled mondjuk 3 szor és ezután olajos ujjaddal a popsi felső részénél a vágatnál húzod az ujjadat magad felé nem tudom jobban elmagyarázni!

A dktornő ezt csinálta és ahogy húzta az újját végig úgy folyt neki a kaki.

nagyon profi volt. nekem is sikerült'

a pociját is olajos kézzel gyengéden masszirozd az óramutato járásával megegyezően! Én vettem a patikába olajat ami direkt kisbabáknak a piciját kell vele masszirozni. remélem sikerült megérteni amit leirtam!

2016. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

ugye később indult be a tej de nem adtam fel fejtem sokszor és 6 honapos most és csak anyatejet eszik már és van elég tejem !

sok sikert neked is!

2016. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!