Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből mennyi kell egy babának?...

Miből mennyi kell egy babának? Mennyi body, rugi, zokni, stb?

Figyelt kérdés
Most kezdünk már vásárolni neki, van listám, de mindenhol téli babákat írnak, június elején szülök, 20 db bodyt vettem eddig, 10 rugit. Sok vagy kevés? zokni mennyi kell neki? segítenétek hogy miket vegyek ami a legfontosabb, hogy nehogy kimaradjon. Bocsi az összevisszaságért, de már csak 3 hónap van hátra, és most összevissza áll a fejem
2016. márc. 5. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég lesz a body és rugi, zokniból szerintem vegyél vagy 2-3 párat, több nem kell, meg nálunk nagyon bevált első nyáron a pamut napozó, body helyett azt adtam mikor meleg volt. Esetleg még kis napkalap ha épp nagyon süt a nap, de nyári babának más nem kell, vékony takaró gondolom van, ha légkondis helyre mennétek.
2016. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt gondold át, milyen gyakran akarsz mosni. Én például a kezdetektől minden reggel és este friss ruhát adok a fiamra, plusz a büfi és kaki balesetek esetén. Tehát egy nap kb. 3-4 váltás ruhát használ. (egy váltás: body + rugi + zokni)
2016. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!