Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora zokni kell egy újszülö...

Mekkora zokni kell egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
Júliusban születnek ikerlányaim,és most jutott eszembe hogy egy zoknit sem vettünk:)hányas kell??ma egy boltba 15-től láttam felfelé pontozva.
2010. máj. 19. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
12-15-ös méret volt azokra a zoknikra írva, amiket mi kaptunk, annál kisebbet még nem is láttam (ezeket tescoban lehet kapni, azt tudom). Én már csak később vettem, mert talpas rugit hordott az elején.
2010. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
00-ás zokni. Bababoltokban néhol ki lehet fogni. Nekünk is volt néhány, de mindig lecsúszott a kislányom lábáról, mert még ez is túl bő volt a lábára :)) 3 kilóval született :)
2010. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
00-ás, de mindig lecsúszott, aztán már nem is adtam rá. Inkább harinyát vagy talpas rugit hordott az elején.
2010. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
H&M-ben lehet kapni 10-12-es méretet ez a legkisebb..de ez már tényleg nagyon pici. Én mindig ott veszem 13-15-ös méretet. Igaz kicsit drága de sebaj:)
2010. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!