Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának való zokni...

Minden babának való zokni szára szoros?

Figyelt kérdés
Félek elszorítja a babám lábát, mindig ott a helye.Igaz így nehezebben szabadul meg a zoknitól, de nem tudom egészséges-e, ha elszorítja a kis lábát.
2012. szept. 25. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Eygszerű kérdésnek tűnik ez, de ha tudnád hány ilyen zokniba futottam bele eddig! a párszáz forintos kínain át a 2000-re zokniig....:S Én egyet tettem, ha láttam nagyon ottmarad a gumi nyoma: bevágtam a gumit. Nem viccelek. Inkább ez, mint vörös csíkok a lábacskáján. Alig lehet különben jó zoknit kapni, azt nagyon megbecsüljük, ha találok.

2012. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talpas nadrág, vagy talpas rugdalózó!

Nálunk is minden zokni bevágott olyan 1 éves koráig, vagy ami nem, azt lerúgta!

Szólt is a doktornő hogy nem jó ha bevág a zokni, inkább lábfejes rugi, nadrág.

2012. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudod hol szoktam jó zoknit venni? Az ALDI-ban és a LIDL-ben. Nagyon jók! Megérik a pénzüket. Én is sok rosszba futottam. Azóta mindig ezen a 2 helyen veszem! A minőségük is nagyon jó! Ráadásul az én babám elég duci is, de ezek nem szorítanak.
2012. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a baj. Ha nem szorit akkor lerugaj. Ma is el hagytunk egyet. Egyébként lidis volt.
2012. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Talpas nadrág, vagy talpas rugdalózó!

Nálunk is minden zokni bevágott olyan 1 éves koráig, vagy ami nem, azt lerúgta!

Szólt is a doktornő hogy nem jó ha bevág a zokni, inkább lábfejes rugi, nadrág.

2012. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látom nem csak nekem van zokni problémám :)Kicsit dühítő.Gondoltam felteszem ezt a kérdést, mert holnap zokni vadászatot tartok.
2012. szept. 25. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
születés óta minden zoknit visszahajtunk a bokájára. Eddig azt gondoltam biztos dundi a lábszára, ezek szerint nem?:-)
2012. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A topp Kft-nek (sok helyen lehet venni chicco, brendon) van egy zoknija, aminek fodros a széle, az nagyon jó, sose vágott még bele a bababokába.
2012. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A LIDL-s zokni nem szorít!!!

:)

2012. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma láttam fodros szélűt a boltban, tényleg jónak tűnt, csak attól tartok hamar leszedi magáról.Na, de az egyik boltban olyat mutattak, hogy csak lestem, hogy már mindent kitalálnak, csak költsd a pénzed :)

Zoknira lehet húzni, hogy a babád ne tudja leszedni magáról a zoknit.Csak 1350 forintba került, de inkább vettem azon a pénzen valami hasznosabbat:D

2012. szept. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!