Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova jártok szórakozni (hétköz...

Hova jártok szórakozni (hétköznap és hétvégén) 10 hónapos babátokkal? Tudtok jó programokat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szórakozni? nekünk most a kert a menő dolog. kavicsot szed, amit beledobál egy kannába, hasonló érdekes felfedezni való dolgok... Voltunk állatkertbe, lovas napon, játszóházba, vásárolni (neki az is jó móka. (Auchan)) Unokatesókkal játék, barátokkal.. nagyjából ennyi
2010. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játszóterezni járunk többnyire, ez minden nap van. Járunk még ezenkívül baba-mama tornára hetente 2 alkalommal és babaúszásra szintén heti két alkalommal. Bár az én fiam már 17 hós, de 10 hónapos korában is ezeket csináltuk. Meg persze vannak kis barátaink és átjárunk egymáshoz játszani heti 1-2 alkalommal.
2010. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi sok helyre jártok egy 10 hós babával..? Huhh, akkor mi nagyon le vagyunk maradva... :)
2010. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekfüggő, kedves 13:10-es! Az én fiam egy percig sincs nyugton, folyton jön-megy és intézkedik. Már 10 hósan is ilyen volt csak akkor még négykézláb tette mindezt. Neki nagyon van igénye erre az aktív életmódra, élvezi. De akinek nyugisabb típus a babája, azoknak sok is lehet az, amit mi csinálunk. Második voltam
2010. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játszótér, séta, rokonok... Ezen kívül tervezem még a babás jógát, Ringatót (zenebölcsi).
2010. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!