Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még ezt a autós ülést...

Érdemes még ezt a autós ülést illetve babakocsit megvennünk neki?

Figyelt kérdés

Fiam 9 hónapos és 11 kiló. Kb. 2 hete ül fel magától, ücsörög az ágyában vagy a földön akár 15-20 percet is. Eddig a 0- hordozót használtuk a kocsiba, de kezdi kinőni.

Ezt néztem ki neki:

[link]


Valamint a nagy monstrum babakocsinkat szeretném lecserélni egy könnyebb, praktikusabb darabra:

[link]


Érdemes még ezeket megvennem neki, vagy inkább már a 9 kg-tól babaülést és sima, ücsörgős babakocsit, ami esernyőre csukható.


2010. ápr. 2. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk ilyen autósülésünk van. Mi azért vettük meg, mert az én babám még nincs 9 kiló, már tud ülni, de magától még nem ül fel. Ja és még azért is mert mi sokat utazunk és a hordozót nem éreztem elég kényelmesnek neki hogy a hosszú úton órákat aludjon benne. Ez viszont dönthető.

A te esetedben végülis mindegy hogy ezt veszitek, vagy a 9-25 kg-osat. Ha ebből kivesszük a szűkitőt akkor elég nagynak tünik, de szerintem az a legjobb ha elmentek kipróbálni hogy a babádnak kényelmes-e.

2010. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amikor ezt kinéztem, még kisebb volt, nem tudott ülni :) De még most sem vagyok biztos benne hogy elég stabilan ül ahhoz hogy biztonságos legyen neki menetiránynak egyezően...meg hát talán ha lesz kistesó, neki is jó lehet.. :)


Ti elégedettek vagytok vele? Köszi :)

2010. ápr. 2. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt vettük, szerintem kényelmes és szerintem dönthető is.

És az anyaga is nagyon jó, nyáron nem izzad bele a baba.


Egyébként sokan azt mondják, hogy nem jó túl nagy kilóhatárral venni. Na ez attól 36 kilóig jó, mert szétszerelhető, vagyis az alja lejön, és akkor csak egy ülésemelés marad ott.

2010. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a dönthető ülést megvenni, mert ha elalszik menet közben a baba, nem csuklik le a feje az ülésben. A babakocsit is érdemes, ugyanilyen okok miatt. El tudod fektetni, ha alszik benne.
2010. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Rendben, nagyon köszi :)
2010. ápr. 2. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben mindkettőt megvenném, mert egy ekkorka babának még kell a dönthetőség. Sőt az én kisfiam a mai napig jól alszik a hasonló típusú gyermekülésben, pedig már 3 éves. Szédszedhető autósülésben mindig előrenyaklik a feje.....
2010. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szívem szerint is megvenném, úgyhogy akkor ezt is teszem :)
2010. ápr. 3. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!