Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AR tápszer és székrekedés?...

AR tápszer és székrekedés? Valaki talált erre megoldást?

Figyelt kérdés

Héthetes bukós babámnak AR tápszert javasolt az orvos (Milumil AR Optima). Mivel négy bontatlan doboz volt itthon az eddigi tápszerből (Nestlé BEBA HA Pro) egyelőre ahhoz vettem Nutrilon-t. Picit hígabbra csinálom, mint amit ír a doboza, de ugye ezt a kész AR táppal nem tudom majd megcsinálni.


A bukás sokat javult. Péntek délelőtt kakilt utoljára, péntek estétől kapja a sűrítőt, azóta nem kakilt. :( Egyébként naponta szokott, néha kimaradt már 1,5-2 nap, de aztán kakilt magától.


Akinek ilyet csinált az AR táp, hogy oldotta meg? A fenekét nem szívesen piszkálnám, ha meg kamillateát adok, felhigítom a tápszert, olyan, mintha nem is sűríteném... :((( 22-es csapdája...


2016. márc. 13. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Akár a Milumillal is lehet baj, ha legközelebb kakil és utána se áll neki vissza akkor nyilván a sűrű tápszer inkább az ok.

Nekünk mondta az orvos, hogy foghat de nem lehet sokat tenni ellene, ha vízzel itatjuk már mindegy, ha nem is kap AR tápszert.

Egyébként ő is Milumil AR-t eszik, neki nem fogja a hasát de a bukás se lett kevesebb.

2016. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

A Beba HA nálunk Nutriton nélkül is szorulást okozott (betonszéklet). A Milumil Ha Nutritonnal viszont NEM.


150 ml-hez 1 kanál és 15-20 percig hagyjuk állni.

2016. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Miért lennem lepontozva? Valószínűleg a kérdező babájának a Beba nem okozott székrekedést. És nincs egyetlen olyan tápszer sem amelyik SENKINEK nem okoz székrekedést.
2016. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Csak hogy legyen mit lepontozni megint: egy barátnőmnek pont a Milumil okozott székrekedést és a Beba nem.



Az én babámnak se a Milumil, se a Beba, se a Milumil. De szerencsére minden baba más.



Ja a bebától volt a babám széklete a leglazább azért is utáltam ezt a tényt mert kicsípte hamar a popóját. :'(

2016. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
*se a Humana akartam írni.
2016. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Szia mi is Milupa milumil Ar tejport eszünk. Olyan szorulásban lettünk, és ismerősöm ajánlásával keverni kezdtem. Milupa milumil sima tejpor + AR-es. pld keverek 180 ml tejet 3 kanál sima tejpor 3 kanál AR-es. Nekünk igy vált be minden nap van széklet és nem jön vissza. Mi is nagyon bukósok vagyunk. 6 hónapos a fiam.
2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!