Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre mit adjak a...

Székrekedésre mit adjak a picinek?

Figyelt kérdés
6 hetesek vagyunk.Sajnos csak napi 100ml anyatejet tudok neki adni,ennyi van.A többi evés az Milumil komfort tápszer.3 óránként eszünk.3 nap után már egyszer kapott glicerines kúpot,segített,de nem szeretném adni neki nehogy megszokja.Kamillatea nem segített.Mit adjak neki és hány nap után?

2013. márc. 12. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Laevolac szirupot lehet neki adni, ahhoz nem szokik hozzá.
2013. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a szélcső sokat segíthet. ha nem akarod ilyennel kínozni a babád, akkor van egy másik tippem, ami nálunk nagyon hasznos volt:

én a szoptatós teámból adtam neki (laktoherb). a hipp nataltól, szinte azonnal volt széklete, nem is kevés.

másik tápszeren is elgondolkodnék...

2013. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csillanyu válasza:
Nekem azt mondta a védőnő hogy igyak egy pici narancslevet(100%) ěn is szoptatom és az egy kicsit meghajtja őt.
2013. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fiam csak anyatejes, de akármit eszek, iszok, nem segít. nem jött be a narancslé, aszaltszilva, lekvár, befőtt, semmi.. laktoherbet is iszom. csak a szélcső jött be... de azt meg nem szeretném állandóan használni. laveolacot meg nem adhatok neki, mert tejérzékeny.
2013. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Mira babavizet. Fiamnak segít.
2013. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!